• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Foça Tantuni Durağı & Ayvalık Tostu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ergün Ceylan

Türkiye’nin en hızlı ve en lezzetli Ayvalık tostunu yemeye hazır mısınız? Sizlere muhteşem sunumlarımızla enfes yemekler sunmaktayız. Ayvalık’ın tostu Mersin’in tantunisi karnınız acıktığında sizlerin hizmetinde. İsterseniz lezzetine doyamayacağınız köfte ekmeklerimizin tadına bakabilirsiniz. En kaliteli ürünlerin kullanıldığı işletmemizde gerekli olan tüm hijyen tedbirleri alınmıştır. Etlerimiz sizlere günlük ve taze olarak sunulmaktadır.

İşletme olarak müşteri memnuniyetini her zaman yüksek tutmaktayız. Bizler için müşterilerimizin memnuniyeti her şeyden önce gelmektedir. Bu sebeple işimizi her zaman kaliteli yapmaya özen gösteriyoruz. İşletmede çalışmakta olan tüm personelimiz işini son derece titizlikle yapmaktadır. Sizlere özenle hazırladıkları servisleri büyük bir keyifle sunmaktadırlar. Ailenizle ve arkadaşlarınızla rahatlıkla gelebileceğiniz işletmemizde sizlere en ferah ortamı oluşturmaktayız. Gönül rahatlığı ile menümüzden istediğiniz tatları deneyebilirsiniz. Sizlere sınırsız çay servisimiz ile içinizi ısıtmaktayız.

İzmir fast food sektöründe faaliyet gösteren firmamız gerekli lan tüm restoran donanımına sahiptir. Zamanla kendimizi değerli müşterilerimiz için geliştiriyor ve onlara çok daha lezzetli tatlar sunmak için çaba gösteriyoruz. Her geçen gün gelişmekte olan fast foot sektörünü işletmemize yansıtmaktayız. Yenilikçi ve dinamik kadromuz müşterilerimize en hızlı ve güvenli lezzetler sunmaktadır. Geniş müşteri kitlesine sahip işletmemiz müşterilerini daima güler yüz ile karşılamaktadır. Amacımız sadece karın doyurmak değil faat food kültürünü keyifli hale getirmek. Ürünlerimizde kesinlikle katkı maddesi veya kimyasal bulunmamaktadır. Güvenle bizleri tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR