• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Form Güzellik Salonu

Adres :

Kazım Dirik Mah İstiklal Cadeesino: 68 Kat: 1daire : 1 Akbank Karsısı Ailağa İzmir İzmir » Aliağa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sinem Kılıç

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (530) 529 76 89

Whatsapp 2:

0 (530) 317 05 35

Whatsapp 3:

0 (530) 529 76 89

Whatsapp 4:

0 (530) 317 05 35

Her bayan daha güzel ve daha bakımlı görünerek etrafına ışık saçmayı arzu eder. Kendini daha bakımlı ve daha güzel hisseden bayanların kendilerine olan özgüvenleri artar ve gerek iş hayatında gerek aile hayatında başarı basamaklarını daha rahat tırmanırlar. Kimi zaman kendi imkânlarıyla kişisel bakım gereksinimleri karşılanabilse de bazen profesyonel destek gerektirir. Ayrıca düğün, nişan, kına gibi özel organizasyonlardan önce de profesyonel destek almak şarttır. İzmir Aliağa’da faaliyet gösteren Form Güzellik Salonu işletmemiz uzun yılların bilgi birikimi ve deneyimiyle öne çıkıyor. Güzellik merkezimizde kişiye özel tasarımlar yapılmakta, hayallerinizdeki kişisel bakım çözümleri hayata geçirilmektedir.

İzmir güzellik merkezi sektöründe büyük bir heyecanla ve severek yaptığımız işimizde temel gayemiz siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit etmek ve en doğru çözümleri en doğru zamanda uygulamaya geçirmektedir. Bu sayede memnuniyetinizi %100 oranında tutarak sektörde lider bir salon olarak yolumuza devam etmektir.

Kozmetik ve kişisel bakım, her gün yeni gelişmeler eşliğinde zenginleşemeye devam etmektedir. Araştırmalar aralıksız devam ettiği için sürekli yeni ürünleri, yeni aksesuarlar, yeni teknolojiler ortaya çıkmaktadır. Sektörde kalıcı ve başarılı olabilmek için de bütün bunların yakından takip edilmesi, en kısa sürede uygulanabilir hale gelmesi gerekmektedir. Güzellik salonumuzun her biri alanında yetişmiş, deneyimli, gelişime açık personel kadrosu dünya standartlarında en trend tasarım ve uygulamaları kısa sürede hayata geçirebilmektedirler.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR