• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Fuat Hanedar Otomotiv-alanya

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Fuat Hanedar

  • firma tw

Antalya otomotiv sektöründe hızla büyüyen firmamız, bu sektör içerisinde en kaliteli ve en prestijli konuma sahip olmuştur. Kurulduğumuz günden itibaren otomotiv sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden ekiplerimiz ile birlikte her gün verdiğimiz hizmeti arttırmış ve çeşitlendirmiş bulunuyoruz.

Antalya içerisinde otomobilinizin tamirini yaptırmak ve kaliteli bir tamir merkezinden hizmet almak istiyorsanız doğru adreste bulunuyorsunuz. Oto tamir servisi ile birlikte otomobilinizin tamirini ve bakımı gerçekleştiriyoruz. Otomobillerinizin yalnızca bakımını değil aynı zamanda sigortaları için de sizlere destek oluyoruz. Oto lastik servisimiz ile de otomobilleriniz için her mevsime uygun, en uygun fiyatlı otomobil lastiği servisi ve takılmasını hizmetini sunuyoruz. Otomobil konusunda oto özel servis hizmetlerimizden faydalanabilir ve ayrıcalıklık hizmet kalitesini anında tadabilirsiniz.

Araç bakım servisi hizmetimiz ile araçlarınızın muayenesini, bakımlarını ve tamirlerini yaptırabilirsiniz. Programa gören hareket eden ekiplerimiz sizleri bekletmeden en uygun hizmeti sağlarlar.

Antalya da alo acil yol yardım hizmetinden en kısa sürede faydalanmak ve acil durumunuza en doğru çözümler ile yaklaşmak için hemen bizleri arayabilirsiniz. Aynı zamanda akü satış noktası ve satış merkezi olan firmamızdan aracınız için akü sipariş verebilir, akünüzü en kaliteli markadan alabilirsiniz.

Hayat sigortası, yangın sigortası, bireysel emeklilik sigorta hizmetleri vb. sigorta hizmetlerini firmamızdan en uygun fiyatlar dâhilinde alabilirsiniz. Bizlere ulaşmak için iletişim bilgilerimizi kullanabilir ve ayrıcalıklı hizmet alabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR