• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Furay Oto Servis

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Faruk Türkan - Fatih Baykar

  • firma instagram

Ankara’da oto servis ve tamirhane sektöründe hizmet veren Furay Oto Servis isimli firmamızbirmilyonnokta üyesidir.

Müşterilerimizin her türlü, mekanik-boya-kaporta işlemlerinde güvenle uğrayabilecekleri tek adres olma yolunda ilerleme kat etmekteyiz. Tüm işlemlerin profesyonel işine hakim deneyimli ekibimiz ile birlikte hassasiyetle onarılarak kontrol edilmekte ve gerekli alanlar onarılmaktadır.

Ankara Etimesgut oto servis ve tamirhane sektöründe yer alan firmamız ile sözünü verdiğimiz şekilde zamanında ve eksiksiz olarak görevimizi gerçekleştirmekteyiz. Tüm bu süreçler doğrultusunda müşterimizin aracındaki arızayı bize bildirmesi, müşterimiz eşliğinde arıza tespit sağlanması ve parça/süre konusunun çözümlenmesinin ardından gerekli tüm işlemler tarafımızca sağlanmaktadır.

Müşterimize geri kalan yapılışına kadar sürecek olan sürenin geçmesini beklemek ve o sırada kendisine zaman ayırmasını sağlamak olmaktadır. Araç bakımı ve istenilen işlemin uygulandığı süreç ertesi müşterimizin yüzünde gördüğümüz muhteşem memnuniyet ifadesi ile tüm emeklerimiz karşılığını bulmaktadır.

Siz değerli müşterilerimizi her daim deneyimli ekibimiz ve işine uzun yıllar adamış olan ustalarımız aracılığı ile hayal etmiş olduğunuz işlemleri gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşayacaksınız. Firmamızda öncü politika olarak; dürüstlük ve ince işçiliğe verilen detay hassasiyeti sırları yer almaktadır. Tüm bu birbirine bağlı anlayışlar doğrultusunda sizlere kaliteli bir iş sonucu çıkarmak hedeflenmektedir.

Tüm gerekli araçlarımız ile sizlerin araçlarına kendi araçlarımız gözü ile bakarak gerekli uygulamaları sağlayarak, müşterilerimizi firmamızdan memnun olarak uğurlayarak tekrar bizi tercih etmelerini garantilemekteyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR