• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şahin Boss Garage

Adres :

Temelli Ankara » Sincan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Oğuzhan Şahin

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (553) 628 61 80

Ankara otomotiv sektöründe müşterilerine hizmet sunan Şahin Boss Garage, aynı zamanda ülkemizin en kaliteli işletmelerinin kendilerini tanıtmaları amacıyla hizmet veren birmilyonnokta.com platformunun da üyelerinden biridir. Araç temizliği ve boya koruma sistemlerinin uygulaması konularında müşterilerine hizmet veren işletme, aynı zamanda seramik kaplama, motor koruma sistemlerinin de uygulamalarını gerçekleştirmektedir.

Günlük sıcaklık farklarının her mevsim çok yüksek olduğu Ankara iklimi, araçların boyaları üzerinde önemli bir stres yaratmaktadır. Ülkemizin sanayi açısından da en gelişmiş bölgelerinden biri olması sebebiyle hava kirliliği de yaşanan kentte araçların boyaları çabuk zedelenmeye ve parlaklıklarını yitirmeye başlamaktadır. Bunun önüne geçmek isteyen araç sahipleri, çeşitli boya koruma uygulamaları ile araçlarının görünümlerini ve değerlerini koruma çabası içine girmektedirler. Pasta, cila gibi uygulamalar bu konuda geçici çözümler olup, daha çok aracın görünümünü güzelleştirmek adına yapılan kozmetik uygulamalardır. Araç boyasının dış etmenlerden korunması için, aynı zamanda kozmetik olarak da güzel bir görüntü oluşturan seramik kaplama sistemlerinin tercih edilmesi gerekmektedir.

Özellikle her gün kullanılan araçların içleri çok hızlı bir biçimde kirlenebilmektedir. Bu kirler zaman içinde koltuk ve diğer yumuşak zeminlerde bakteri üremesine yol açarak, kötü kokular oluşmasına da yola açabilmektedirler. Normal temizlik ürünleri ve donanımlarıyla tam olarak temizlenemeyen bu yerler profesyonel ekipmanlar gerekmektedir. Müşterilerine araç içi ve dışı için detaylı temizlik ve yıkmama hizmeti de sunan Şahin Boss Garage, Temelli’de bulunan merkezinde araçlara komple temizlik ve kozmetik bakım hizmeti sunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR