• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gece Gündüz Ocakbaşı

Adres :

Kayıönü Mahallesi Karaoğlan Caddesi No 74 (turkcell Karşısı) Gaziantep » Şehitkamil

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gündüz Aslantaş

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (551) 723 56 62

Gece Gündüz Ocakbaşı olarak sizleri lezzete doyurmaya devam ederek birmilyonnokta.com üyeliğimizi aktif hale getirmiş bulunmaktayız. Aradığınız gerçek lezzetleri sunan işletmemizde denediğiniz her üründen memnun kalacaksınız. Tazecik etler ve yan ürünler ile günlük olarak hazırlanan kebaplarımız ağızlara layık bir deneyim sunuyor. Gaziantep restoran işletmeleri arasında kaliteli ürünlerimiz ve müşterilerimizin her zaman bizi tercih etmesiyle ön plana çıkmaktayız. Yıllara yayılan ve her geçen gün gelişen tecrübemiz sayesinde varlığımızı korumaya devam ediyoruz.

Bulunduğumuz bölge itibariyle yöresel kebaplarında ilk sıralarda tercih ediliyor olması bizlere bu alanda da deneyim kazandırmıştır. Halkımızın sabah ve akşam fark etmeksizin tercih ettiği kebaplar, ciğerler ve et şişler yöre gastronomimizin en güzel ve en özel lezzetleridir. Bu lezzetleri size sunarken anlaşmalı olduğumuz tesislerden taze olarak temin ettiğimiz etlerimiz ustalarımızın ellerinde bir harikaya dönüşüyor. Baharatından ekmeğine kadar birçok yan üründe de tazeliği elden bırakmıyor sizlerin sofralarını güzelleştirmek istiyoruz. Şimdilerde doyumluk lezzet kampanyasıyla doyurucu dürümler üreterek tercihlerinizi geliştirmenizi sağlıyoruz.

Mekanımıza gelerek yemek yemek isterseniz nezih bir aile ortamı sizi karşılayacaktır. Kaliteli servis elemanlarımız ve yönetimimiz ile sizlere her konuda destek olmaktayız. Aynı zamanda tüm kebaplarımıza alo paket numaralarımız aracılığıyla vereceğiniz siparişler ile ulaşabilmektesiniz. Sizleri ve sevdiklerinizi temizliğin ve düzenin hâkim olduğu konforuyla dikkat çeken işletmemize bekliyoruz. Bizleri her zaman arayabilir rezervasyon yapabilirsiniz. Sağlıklı günlerde buluşmak dileğiyle…

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR