• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Genç Manav

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Bülent Bozlak

  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

Sağlıklı beslenmek yaşamınızı kaliteli bir şekilde sürdürmeniz için önemli bir faktördür. Tüketeceğiniz ürünlerin tazeliği ve yüksek besin değerlerine sahip olması, beslenmenizde yeşilliklere, meyvelere ayırdığınız oran bu faktörü yakından ilgilendirir. Mevsiminde organik ürünleri tüketmeniz daha fiziksel ve zihinsel yapınızın daha güçlü olmasını sağlar sizi hastalıklara karşı korur. Temin edeceğiniz sebze meyvelerin tazelik durumu besin değerleri ile doğru orantılıdır. Ürünleri ne kadar taze şekilde tüketirseniz besin değerlerinden o kadar fala yararlanmış olursunuz. Meyve ve sebzelerinizi temin edeceğiniz firmanın güvenilir olması, ürünleri hijyen ve sanitasyon kurallarına uygun şekilde depolaması ve pazarlaması gerekmektedir. Aydın alışveriş sektöründe hizmet veren firmamızdan en taze sebze ve meyveleri doğru fiyatlara temin edebilirisiniz.

Firmamızda hijyen ve sanitasyon kurallarına titizlik ile uyulmakta depolama aşamasından pazarlama aşamasına kadar ürünlerimiz itina ile korunmaktadır. Didim’de günlük taze meyve sebze satışlarının gerçekleştiği firmamızdan toptan alım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sağlığınızı korumanızda yardımcı olan ürünlerimiz uygun fiyatlara satışa sunulmaktadır.

Çeşitli ürün yelpazemiz sayesinde raflarımızda tropikal meyve çeşitlerini dahi kolaylık ile bulabilirsiniz. Pazarlama işlemlerimiz esnasında sağlığınızı tehlikeye atmamak açısından ürünler ile birebir temasta bulunmayız. Meyve ve sebzelerimizi tüketmek için işletmemize gelmeniz şart değildir. Dilerseniz işletmemizi arayarak siparişte bulunabilirsiniz. Meyve ve sebze siparişleriniz size sağlam ve en hızlı şekilde ulaştırılır. Sağlığınız için taze, doğal meyveleri; nitelikli hizmet için işletmemizi tercih edin.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar