• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

G&h Beauty Turkey

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Gizem Çil - Hasibe Bilici

reklam logosu
  • firma instagram

Alanında uzman kadrosu ve donanımlı ekipmanları ile sunmuş olduğu kaliteli hizmetleriyle adından sık sık söz ettiren firmamız G&H Beauty Turkey birmilyonnokta.com bünyesinde yer alan başarılı isimlerden biridir.

Bursa güzellik merkezi alanında faaliyet gösteren firmamız her türlü güzellik ihtiyacınızı profesyonel bir şekilde karşılamaktadır. Her zaman birinci sınıf kaliteye sahip malzemeleri tercih ederek hizmetlerimizden %100 memnun bir şekilde ayrılmanızı sağlıyoruz.

Manikür, pedikür, kalıcı oje ve protez gibi hizmetlerimizle daha hoş ve bakımlı tırnaklara sahip olmanızı sağlıyoruz. Tırnaklarınızı güçlendirecek bakımlar yaparak sağlıklı hale gelmelerini sağlıyoruz. İstediğiniz şekli vererek istediğiniz desende boyuyoruz.

Altın oran kaş tasarımı yaparak yüzünüze en uygun olacak kaşı ortaya çıkarıyoruz. Tercihinize göre kirpik lifting yaparak da daha hoş ve çekici bakışlara sahip olmanızı sağlıyoruz. İşlemlerimiz sırasında sizlere asla zarar vermiyoruz. Aksine besleyici bakımlar yaparak eski sağlıklarına tekrar kavuşmalarını sağlıyoruz.

Renksiz, cansız ve belirsiz dudaklar için dudak renklendirme hizmeti veriyoruz. Son teknoloji cihazlarımız ile bakımlar yaparak etkili sonuçlar elde ediyoruz. Bünyemizde her zaman gerekli donanıma ve tecrübe sahip kişileri bulunduruyoruz. Çalışanlarımıza sürekli eğitimler vererek alanlarında uzman hale gelmelerini sağlıyoruz.

Hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ve tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmak için dilediğiniz zaman bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Tarafınıza en kısa süre içerisinde dönüş yaparak aklınıza takılan soru işaretlerini ortadan kaldırıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR