• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gizem Kebap Salonu

Adres :

Muradiye Mah. 100. Yıl Cad. No: 61muratlı Tekirdağ Tekirdağ » Muratlı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Halil Baldız

E-Posta Adresi :

-

Yemek yeme bir kültür olup her millet kendi kültürü ile mutfağını yaratmıştır. Daha çok ülke sınırları içerisinde bulunan imkanlar dolayısı ile şekillenen kültürler içerisinde şüphesiz ki Türk yemek kültürü ayrı bir konumdadır. Bunun sebebi hem geçiş yolu olması hem de ülke içerisinin yüksek verime mevcudiyeti dolayısı ile fazlaca çeşidi harmanlamaya olanak bulunmasıdır.

Özellikle etli yemeklerin Türk kültüründeki yeri yadsınamaz. Özellikle dünyada adını duyuran kebap, lahmacun ve benzeri daha çok sayıda yemek mevcut olup ülkemizin her yerinde bu tatların en güzelini yöresel usullere uygun yapılışı ile yemek istenir.

Tekirdağ Muratlı Gizem Yemek Salonu adı altında sunduğumuz hizmet içeriğinde aranan tüm güzel lezzetleri sunuyor kebap, lahmacuna ek olarak mangal lezzetleri, çöp şiş, pide çeşitleri ve daha birçok tadı müşterilerimize bu alanda en iyi şekilde en usta ekibimiz ile üreterek sunmaya devam etmekteyiz. Sunuşumuzda her daim steril şekillerde üretim yapmakta olup böylelikle insan sağlığına da gereken önem ve özveriyi sunmak görevimiz olup bu doğrultuda üretmekteyiz.

Kolaylıkla mekana gelip tadılabilecek olan lezzetler ayrıca da alo sipariş hattı üzerinden de belirlenen yerlere ulaştırılarak bu tatlar ile sevenlerini buluşturuyoruz. Yenilikçi olup her türlü hizmet sunumunda yenilikleri müşteri isteklerine göre takip ederken diğer yandan da belirtmek gerekiyor ki yöresel tatları bozmadan aslına uygun yaparak damak tatlarına hitap etmeye devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR