• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Güzel Dekor

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mehmet Güzelsoy

reklam logosu
**Güzel Decor olarak müşterilerimizin dekorasyon ihtiyaçlarına yönelik olarak kaliteli hizmet anlayışı ve ürün temini konusunda Türkiye'nin önde gelen ürün tedarikçilerinden biridir.
Firmamız tamamen orjinal ve kaliteli ürünleri ile iç ve dış pazarda başta Kanvas Tablo ve ledli kanvas tablo olmak üzere birçok üründe kendi adını duyurmayı başarmış olup her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yürütmektedir.
Güzel Decor bilişim sistemlerine yönelik olarak geliştirdiği otomasyon sistemleri ve hızlı sipariş seçenekleri ile ürünlerini sadece Türkiye değil tüm Dünya'ya satmayı başarmıştır.
Sektöründe hızlı bir yükseliş sağlayan şirketimiz aynı zamanda bu yükselişi sürekli koruyarak dengeli bir biçimde tablo vb. gibi alanlarda söz sahibi olmuştur.
Etkin satış ve pazarlama sistemleri sayesinde oluşan yüksek talep şirketin büyük bir hızla büyümesini sağlamıştır.
Güzel Decor dekorasyon ürünleri konusunda edindiği tecrübe ve güçle yeni pazar arayışlarına girmiş ve tablo ürünlerinide ürün gamına dahil etmiştir.
Güzel Decor, satışını gerçekleştirdiği tüm ürünlerin üretiminde en güncel üretim teknolojilerini kullanmakta olup, müşterilerinin talepleri doğrultusunda çığır açan ürünlerle “kaliteli üretim yapan, öncü ve yenilikçi marka” kimliği
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR