• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hacı Paşabeyi Sofrası

Adres :

Elmacı Mahallesi Cami Sokak No : 325/d Karaman Yolu Göbeği Antalya - Adana Çevre Yolu Üzeri Karatay/konya Konya » Karatay

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasbi Küçükkaya

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

hasbi_kaya@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 621 93 23

Whatsapp 2:

0 (539) 621 93 23

Whatsapp 3:

0 (505) 621 95 55

Hacı Paşabeyi Sofrası olarak Konya-Karatay da hizmet vermekte oluppide,etli ekmek,fırın kebabı,ızgara,adana,urfa,tandır, çorba vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR