• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hairdecor Kuaför ( Yalova Bayan Kuaför Salonu )

Adres :

Rüstempaşa Mh Huzur Sok No 21/10 Balkan İş Hanı Yalova Merkez Yalova » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Avseren

E-Posta Adresi :

avseren386@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 676 34 17

Yalova’nın önde gelen kuaförlerinden olan Hairdecor Kuaför olarak temiz, ferah olan salonumuz, uyguladığı işlemler ve sohbetiyle güzelliği son derece keyifli hale getirecek çalışanlarımızla hizmetinizdeyiz. Her zaman en iyi kaliteyi elde etmek ve sizlerin mutluluğu önde gelen vizyonumuzdur.

Kişisel bakımın cinsiyet fark etmeden hayatımızda önemli bir rol oynadığının farkındayız. Bu farkındalık ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak tek amacımız. Uzman çalışanlarımız ile güncel moda ikonlarını baz alarak hizmet vermekteyiz. Sizin istekleriniz yanı sıra, uluslararası moda gündemini en güncel şekilde takip ederek uygulama yapıyoruz.

Bakım ihtiyaçlarınıza uzman kadromuz ile salonumuzda en güzel şekilde karşılıyoruz. Kuaförümüzde size özel saç tasarımlarının yanı sıra saçınıza dair her türlü bakım, perma, röfle, örgüler, topuzlar ve buna benzer pek çok hizmeti sizleri herkesten farklı kılacak ve en güzelini oluşturacak şekilde veriyoruz. Uzman kadro ve kaliteli iş prensibi ile salonumuzda ayrıca kaş dizaynı profesyonel makyaj uygulaması, ağda, manikür, pedikür, tırnak protez gibi işlemlerinizi de yaptırabilirsiniz.

Kuaförlük bir sanattır. Sanatı siz değerli modellerimiz ile en güzel şekilde icra etmek ve sizlere aktarmak biz sanatkarların en önemli görevidir. Yalova kuaför olarak verdiğimiz hizmete canı gönülden inanabilirsiniz. Sizlerin mutluluğu ve memnuniyeti için yoğun çaba sarf ediyoruz. Şüphesiz ki sizlere en güzel hizmeti, güvenilirliği, titizliği ve güzelliği sunmayı borç biliriz. Uzman ellerdesiniz. Güzellikle kalın.

Yalova Merkez bayan kuaför salonu,Yalova Merkez en yakın bayan kuaför salonu,Yalova Merkez en iyi bayan kuaför salonu,Yalova Merkez profesyonel bayan kuaför salonu,Yalova Merkez bayan kuaför salonları,Yalova bayan kuaför salonu,Yalova en yakın bayan kuaför salonu,Yalova en iyi bayan kuaför salonu,Yalova profesyonel bayan kuaför salonu,Yalova bayan kuaför salonları vb. hizmet vermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR