• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hanedan Kebap Dürüm

Adres :

Taşyaka Mah.180. Sokak No: 2/a Ovacık Köprüsü Muğla » Fethiye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sait Öktem

E-Posta Adresi :

saitoktem199093@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 969 40 27

Whatsapp 2:

0 (543) 969 40 27

Muğla’nın Fethiye ilçesinde uzun zamandan beri faaliyet göstermekte olan Hanedan Kebap Dürüm olarak bizler Türk mutfağının en sevilen lezzetlerinin başında gelen kebapları ve dürüm çeşitlerini sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Kebap dürümü olarak özel şekilde hazırlanmış olan etlerle hazırlamış olduğumuz dürümlerde her zaman yenilikçi bir anlayışla lezzetli dürümleri sizlerin karşısına çıkarmaya devam ediyoruz. Geleneksel şekilde hazırlanmış olan kebapların salata, piyaz, turşu, baharat ve çeşitli içeceklerle birlikte servis edildiği menülerimizle sizlere Muğla restaurant sektöründe bulabileceğiniz en iyi dürümü sunuyoruz.

Bütün ürünlerimizin Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından sertifikalandırılmış olan ürünlerden olmasına özen göstererek sizlerin karşısına çıkardığımız lezzetlerin tamamında en lezzetli dürümlere ulaşmanızı da sağlıyoruz. Meze, içecek ve çorba çeşitlerimizle de kebap ve dürüm lezzetine bakarken karnınızı dilediğiniz gibi doyurabilmenizi sağlayan bizler yıllardan beri aynı kalite standartlarını hiç düşürmeden sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Güler yüzlü hizmet anlayışından taviz vermeden geniş ve ferah salonlarımız dahilinde sizlere hizmet veren bir işletme olarak çok uygun fiyatlarla kebap dürüm lezzetine ulaşmanızı sağlıyoruz. Özellikle kalabalık gruplar halinde arkadaşlarınızla veya ailenizle yaptığınız ziyaretlerde işletme olarak sizlere en iyi seçenekleri sunmaya devam ediyoruz. Böylece hem eğlenceli şekilde vakit geçirmek hem de özlediğiniz kebap dürüm lezzetine en iyi şekilde ulaşabilmenizi sağlamak için sizleri memnun etmeye devam ediyoruz. Fethiye halkına hizmet veren işletmemizde Fethiye’yi gezmeye gelen misafirlerimizi de bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR