• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Happiness Baby Spa Atakent

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zeynep Şahin Tekin - Rümeysa Bayram

Happiness Baby Spa Atakent olarak İstanbul Küçükçekmece’de eğitimci bir kurum olma amacıyla faaliyetimizi sürdürüyoruz. Bebekleriniz için profesyonel anlamda masaj ve spa hizmetleri sağlıyor ve bunu uluslar arası derneklerden sertifikalı masörlerimiz tarafından gerçekleştiriyoruz. İşimizi fazlasıyla önemsiyor ve bu doğrultuda da birçok yeni ziyaretçiye hizmet verme imkanı kazanıyoruz.

Bebek gelişiminde ve bu gelişimin desteklenmesinde spa ve masaj hizmetinin son yıllarda yapılan araştırmalarla daha da önem kazandığının bilincinde olan bir firmayız. Bu doğrultuda da bebeklerin gelişimine olumlu anlamda katkı sağlamayı hedefliyoruz. Bebeklerin fiziksel, duygusal, sosyal gelişimine çeşitli katkılar sağladığı bilimsel anlamda kanıtlanan masaj ve spa hizmetini salonumuzda profesyonelce veriyoruz.

Firma olarak aynı zamanda salonumuzda ebeveynlerin bebekleriyle sağlıklı ve kaliteli bir zaman geçirebilecekleri bir ortam yaratıyoruz. Bebeklere masaj ve spa hizmeti sağlarken birçok ebeveyn bu sayede bebeğiyle olan bağını kuvvetlendirebiliyor. Biz de bu doğrultuda yaptığımız işten fazlasıyla memnuniyet duyuyoruz.

İstanbul hamam sauna ve masaj salonu sektöründe profesyonel anlamda bebek masaj ve spa hizmeti sağlayan nadir firmalardan birisi konumunda bulunuyoruz. Sertifikalı uzmanlarımızla verdiğimiz bu hizmetle şehirde ayırt edici isimlerden birisi olarak sizler için hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bebeklerinizin fiziksel, sosyal ve duygusal gelişimine katkı sağlamak ve aynı zamanda onlarla bağını kuvvetlendirmek isteyen bütün ziyaretçilerimizi salonumuza beklemekteyiz. Uzmanlarımızın vereceği hizmetle, bilimsel anlamda da kanıtlanmış olan bu yararlı hizmetimizin tadını çıkarabilmeniz mümkün.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR