• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hero's Pizza ( Halkalı Pizza Salonu )

Adres :

Mehmet Akif Mah. Kemalpaşa Cad. No: 69/a Halkalı İstanbul » Küçükçekmece

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hamza Özgül

E-Posta Adresi :

hamzaozgul57@gmail.com

Pek çok bireyin özellikle de çocukların sevdiği yiyeceklerin başında gelen pizza, onlarca farklı çeşitte piyasada bulunmaktadır. Hero’s Pizza olarak uzun yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektörde İstanbul fast food hizmeti sunan onlarca firmaya karşın üst düzey kaliteli ürünlerimiz ile sektöre yön veren firmalardan biri konumunda bulunmaktayız.

Bir pizzanın yapım aşamasında unundan mayasına, kaşar peynirinden domates sosuna, sucuğundan mantarına onlarca farklı ürün kullanılmaktadır. Bu ürünlerin taze ve kaliteli olması ise hayati derecede önem taşımaktadır. Özellikle et ürünlerinin ve peynirlerin soğuk depolarda saklanması, hamurların hava ile temas etmemesi, fırınlarda herhangi bir gaz veya duman kaçağının olmaması ve salça, domates, biber, mısır, mantar gibi pizzayı oluşturan sebzelerinde taze olması gerekmektedir. Firmamız, üst düzey titizlikle gerçekleştirdiği pizza üretimlerini, malzemelerin depolanma aşamasından pizzaların müşteriye servis edilme aşamasına kadar olan her adımında kalite kontrol testleri gerçekleştirerek üst düzey kalitedeki hizmetimizi müşterilerimizle buluşturmaktayız.

İşinin ehli kadromuz, güçlü ekipman ve malzemelerimiz ile üst düzey lezzet ve iştah kabartan görüntüsünün yanı sıra sağlıklı bir yemek olarak servis ettiğimiz pizzalarımız, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda farklı çeşitlerde taze olarak hazırlanmaktadır.

Alo paket servis hizmetimiz ile de oluşturduğunuz pizza siparişlerinizi hızlı ve seri olarak sizlere getirmekte, sıcak şekilde servis etme olanağı sağlamaktayız. Güvenilir bir marka olmamızın anahtarı olan üst düzey hijyen koşullarında hazırladığımız ürünlerimizi müşterilerimize sunmaya ve müşterilerimizin isteklerine tam olarak cevap verebilmek için sıkı şekilde çalışmaya da devam etmekteyiz.

küçükçekmece halkalı meşhur pizza salonu,küçükçekmece halkalı en yakın pizzacı,küçükçekmece halkalı alo paket pizza siparişi,küçükçekmece halkalı pizza siparişi,küçükçekmece halkalı pizza yenecek yerler,küçükçekmece halkalı mozzarella pizza siparişi,küçükçekmece halkalı paket servis pizza,küçükçekmece halkalı alo paket fast food siparişi,küçükçekmece halkalı büyük boy pizza siparişi,küçükçekmece halkalı suffle yenecek yerler,küçükçekmece halkalı pizza çeşitleri,halkalı meşhur pizza salonu,halkalı en yakın pizzacı,halkalı alo paket pizza siparişi,halkalı pizza siparişi,halkalı pizza yenecek yerler,halkalı mozzarella pizza siparişi,halkalı paket servis pizza,halkalı alo paket fast food siparişi,halkalı büyük boy pizza siparişi,halkalı suffle yenecek yerler,halkalı pizza çeşitleri,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR