• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Sarıgazi Paşa Döner

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Uğur Bey

Sarıgazi Paşa Döner olarak İstanbul fast food sektöründe uzun yıllardır hizmet veren firmamız, kalite standartlarını her geçen gün daha ileriye taşımakla beraber başarı basamaklarını kısa sürede yükselmiş,, bölgenin en çok tercih edilen döner salonu haline gelmiştir. Firma olarak önceliğimizi müşteri memnuniyetine odaklıyor, müşterilerimizin ihtiyaçlarına değişen alışkanlıklara özel çözümler sunuyoruz. Tamamen doğal malzemeler kullanarak lezzetlerimizi şekillendiriyor, deneyimli ustalarımızın benzersiz tarifleriyle özenle hazırlıyoruz. Gerek kullanılan malzemelerimizde gerekse hazırlanış koşullarında hijyen olgusundan, malzeme kalitesinden taviz vermiyor, azami dikkat ediyoruz. Dünya bazında marka olmuş, sertifikalı ve güvenilir malzemeleri mutfağımıza dâhil ediyor, özellikle de et mamullerinde belirlediğimiz kalite standartlarının dışına kesinlikle çıkmıyoruz.

Firma olarak sektör içerisinde sürekli kendimizi geliştirmeye ve zenginleştirmeye devam ediyoruz. Bu sayede her zaman daha kaliteli lezzetler üretiyor, benzersiz lezzetlerimizi aynı orijinallikte servis ediyoruz. Müşteri memnuniyetini merkez alarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına en doğru ürünlerle en doğru zamanda karşılık veriyoruz. Bütün misafirlerimizi ayrıcalıklı görüyor, layık oldukları en iyi lezzetlerle buluşturuyoruz. Bütün ürünlerimizi günübirlik, taptaze halleriyle hazırlayıp tüketime sunuyoruz.

Her geçen gün daha geniş kitlelere ulaşma hedefimizle ilerlediğimiz sektörde Jumbo döner nerede yenir, ekmek arası tavuk döner nerede yenir, Sarıgazi yemek yenecek yerler nerelerdir diye merak ediyorsanız gönül rahatlığıyla işletmemizi tercih edebilirsiniz. Dilerseniz alo dürüm sipariş hattımıza ulaşarak evlerinize ve iş yerlerinize de lezzetlerimizi isteyebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR