• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Harika Cafe Kahvaltı

Adres :

Çırpıcı Mahallesi 1. Taş Ocağı G-1 Sokak No : 5 / B İstanbul » Zeytinburnu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Harika Göbeloğlu & Hasan Aydın

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (545) 455 51 48

Whatsapp 2:

0 (536) 236 39 33

Harika Cafe Kahvaltı işletmesi olarak siz müşterilerimize İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinde taze, lezzetli, temiz ve uygun fiyatlı bir hizmet sunmaktayız. İşletme olarak sizlere sunduğumuz yiyecekleri hazırlar iken kullandığımız tüm malzemeleri günlük olarak temin etmekte ve bu sayede yiyeceklerin en taze ve lezzetli halleriyle sizler ile buluşmasını sağlamaktayız. Gıda sektöründe hizmet veren bir işletme olarak temizlik konusunda her zaman ayrı bir özen göstermekteyiz. Bu sebepten dolayı bünyemizde her zaman temizlik elemanları bulundurmakta ve bu elemanlar sayesinde işletmemizin günlük olarak düzenli bir şekilde temizlenmesini sağlamaktayız. Ayrıca temizlik konusunda anlaşmalı olduğumuz şirketler ile ayda bir kez olmak üzere büyük bir temizlik aşaması geçirmekteyiz.

İşletme olarak bünyemizde çalışan garsonlarımız ve aşçılarımızın hızlı bir yapıya sahip olmasından dolayı müşterilerimizin verdikleri siparişleri en kısa süre içerisinde servis etmekte ve böyle müşterilerimizin zamandan tasarruf sağlayacak şekilde hizmet almasını sağlamaktayız. İşletme olarak büyük bir alana sahip olmamızdan dolayı fazla masalarımız bulunmakta ve böylece müşterilerimizin sıra beklemeden oturacak yer bulmaları sağlanmaktadır. Ayrıca sunduğumuz yemek hizmeti karşısında her zaman en uygun fiyatları ortaya çıkarmakta ve müşterilerimizin uygun fiyatlara hizmet almasını sağlamaktayız.

Sizler de bu şekilde lezzetli, taze, uygun fiyatlı ve hızlı bir hizmet almak istiyorsanız eğer İstanbul cafe sektöründe hizmet veren işletmemize gelerek memnun kalacağınız ve pişman olmayacağınız bir hizmeti alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR