• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hastane'm Cafe

Adres :

Odabaşı Mahallesi Mustafa Kemal Cad. No: 15antakya Hatay Hatay » Antakya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nazan Çıta

E-Posta Adresi :

nazakseven@mynet.com

Whatsapp 1:

0 (535) 246 31 14

Whatsapp 2:

0 (535) 246 31 14

Hatay restauranat firmaları içerisinde lezzetli yemekleri ve başarılı organizasyonları ile tanınan firmamızdan dilediğiniz zaman hizmet alabilirsiniz. Bu alanda uzun yıllardır hizmet veren firmamız, hem yemeklerinin lezzeti ile sizlere güzel bir damak lezzeti yaşatır, hem de organizasyonlarınız için en uygun ortamı sizlere sunarak güzel ve eğlenceli zaman geçirmenizi sağlar.

Restoranımızda birbirinden farklı organizasyonlar yapılmaktadır. Örneğin, evlilik teklifi edecekseniz ve güzel, şık aynı zamanda yemekleri ile lezzetli bir mekân arıyorsanız doğru adreste bulunuyorsunuz. Mekânımız altın günü, nişan vb. organizasyonlar yapmak için de uygun olup, bizlerden önceden gün almak için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Ekiplerimiz programlı bir şekilde işleri yoluna koydukları için sizlere en sorunsuz ve en güzel organizasyon çalışmasını sunar.

Restoranımızda toplu olarak veya yalnızca ailecek kahvaltı yapabilirsiniz. Toplu kahvaltı menülerimiz ile sizlere Antalya içerisinde kahvaltı yapabilecek bir yer daha sunuyoruz. Menümüz içerisinde sizlerin istekleri dâhilinde hazırlanan kahvaltı menüleri yer aldığı gibi, serpme kahvaltı da yer almaktadır. Özellikle de misafirlerinizi yöresel tatlar eşliğinde kahvaltı yaptırmak istiyorsanız mekânımız sizlere Hatay lezzetlerini sunacaktır.

Doğum günü organizasyonları çoğu kişinin altından kalkabileceği bir iş değildir. Bizler bu alanda uzun yıllardır hizmet verdiğimiz için, sizler sevdiğiniz kişiyi sevindirin diye doğum günü için en uygun pasta, kuruyemiş, kuru pasta, masa düzeni, servis vb. hizmetlerin hepsini bizler organize ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR