• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hatay Döner Kütahya

Adres :

Alipaşa Mahalles Milli Sokak No: 10/b Kütahya Kütahya » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bayram Aydın

E-Posta Adresi :

bayram0302@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 089 20 43

Whatsapp 2:

0 (505) 089 20 43

Kütahya Hatay Döner Kütahya sunduğu lezzetli mi lezzetli menüsüyle müşterilerinin yüzünü güldürmektedir. Lezzetli sunumlarıyla müşterilerinden tam not alan kurumumuz günden güne artan müşteri potansiyeliyle de işinde ne kadar iyi olduğunu açıkça göstermektedir. Özellikle zurna dürüm çeşidinde tartışmasız bir numara olan kurumumuz hem aile lokantamızda hem de alo sipariş hattıyla tadına bakabileceğiniz lezzetlere sahiptir.

Kurumumuzda toplu yemek organizasyonları hizmeti verilmekte olup önceden bilgilendirilmemiz halinde toplu yemek siparişleri alınmaktadır. Kurumumuz Çanakkale’de bulunan en iyi köfte ve en iyi İskender salonu olma özelliğini de taşımaktadır. Çünkü bizi tercih eden müşterilerimiz her ihtiyaç anında yine bizleri tercih etmekteler. Bu da yemek lezzetimizin ve hizmet kalitemizin ne kadar iyi olduğunu güzel bir şekilde gözler önüne sermektedir.

Ürünlerimizde en güvenilir, en taze, en iyi ve en lezzetli malzemeleri kullanıyoruz. Özellikle et alımında hayvan yaşına, etin güvenli kesim olup olamadığına ve etin kesim tarihine büyük bir hassasiyet ve titizlikle bakıyor ve her an dikkat ediyoruz.

Ailenizle ve dostlarınızla gönül rahatlığı içerisinde mekanımıza gelebilir, birbirinizle sohbet edebilir ve bu güzel atmosfer eşliğinde menimizdeki lezzetlerimizin tadına bakabilirsiniz. Tadı damağınızda harika duygular oluşturacak çeşitlere sahibiz. Gelip tatmakla anlaşılabilecek lezzetlerimiz bizi tercih eden müşterilerimiz tarafından tam not almaktadır. Profesyonel ve usta ellerden çıkan lezzetlerimiz onları tadanları adeta cezbetmektedir. Restoranımız güler yüzlü personeliyle siz değerli müşterilerimizi unutulmaz bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR