• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hatice Bayan Kuaförü

Adres :

Hacı İlbey Mahallesi Anafartalar Caddesi Kiraz Apt No-56/c Altıeylül Balıkesir Balıkesir » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hatice Kuşcu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@kuaforhatice.com

Whatsapp 1:

0 (551) 404 83 34

Whatsapp 2:

0 (551) 404 83 34

Whatsapp 3:

0 (532) 173 11 10

Balıkesir kuaför sektörü olarak, bugüne kadar vermiş olduğumuz hizmetler ile gerek yurt içi gerek yurt dışı her yerde adımızı duyurmayı başardık. Bu başarı öyküsünün ardında tabi ki siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesi ve güven duygusu yatmakta. Kaliteli hizmetin öncüsü olmak bizi her anlamda gururlandırıyor. Bu gurur ile daha iyi olabilmek için her geçen gün çalışıyoruz. Kalitemize inandığımız için siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmakta hiç zorluk yaşamıyoruz.

Salonumuza güler yüzlü ve güven içerisinde gelen müşterilerimiz yine güvenerek ve daha çok mutlu olmuş halde çıkıyorlar. Firma olarak istikrarlı şekilde çizdiğimiz yolda ilerlemek, siz müşterilerimizin mutluluğu ile gerçekleşiyor. Bu bizim başarımızın en büyük kanıtı olmak için yeterli. Sektörde adımızı duyurmak ile kalmıyoruz yaptığımız işlerin de dilden dile dolaşmasını sağlıyoruz. Alanında eğitimli ve deneyimli uzman çalışma arkadaşlarımızın gerçekleştirdiği doğru uygulamalar neticesinde muhteşem sonuçlar elde ediyoruz.

Tecrübe ile de sabitlenen çalışmalarımızın arkasındayız. Hizmetlerimiz ile sizleri mutlu ettiğimizi düşünüyoruz. Bu durum sizler kadar bizleri de mutlu ediyor. Yüksek tempoda çalışmamıza rağmen güler yüzünüz bütün yorgunluğumuzu almaya yetiyor. Sıcak, modern ve sağlık koşullarını bünyesinde barındıran çalışma alanımız ile siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için bekliyoruz. Firmamıza gelerek yahut bizleri arayarak ayrıntılı bilgi alma şansına sahip olabilirsiniz. Biz pişman olmayacağınıza eminiz, sizleri mutlu etmek için bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR