• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Headshot Cafe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hikmet Gereyhan-ethem Yaman Savaşcılar

Headshot Cafe olarak sizlere farklı bir mekânda, farklı menüler ile farklı bir kafe anlayışı sunuyoruz. Kadıköy fast food sektöründe faaliyet gösteren mekânımızı yeni olmakla birlikte eskiden beri sahip olduğumuz tecrübeler ile işletilmektedir. Kafe denilince akla gelen pek çok anlayıştan farklı olarak yeni ve özel şekilde sizler ile buluşan kafemizde lezzetli yiyecek ve içecekleri doğal bir ortamda deneme fırsatınız olacaktır.

Kafe olarak sizlere en lezzetli ve özel yiyecek ve içecek seçeneklerini sunmak için çalışıyoruz. Karnınız acıktığında ve farklı bir şeyler denemek istediğinizde sizler için hazırlanan özel yiyecekleri deneyerek standardın dışına çıkabilirsiniz. Anne eli değişmiş gibi lezzetli ve taze yiyecek çeşitlerimiz her zaman sizler için özel olarak hazırlanmaktadır. Yiyeceklerinizin yanında sıcak veya soğuk içecekler ile lezzeti katlayabilirsiniz.

Çayınız, kahveniz ya da limonatanız ile yemeklerinizi şenlendirebilirsiniz. Yemeğinizden sonra ise farklı türlerdeki kahvelerimizin arasından istediğinizi seçip tadına bakabilirsiniz. Yorgunluk atmak istediğinizde size özel olarak hazırlanacak Türk kahveleriniz ile rahatlayabilirsiniz. Huzurlu ve sessiz bir ortamda sevdikleriniz ve aileniz ile keyifli bir vakit geçirmek istiyorsanız kafemiz sizler için en ideal seçenekleri sunmaktadır. Üstelik sizler için özel etkinlikler yine kafemiz içerisinde düzenlenecektir. Kafemizin içerisindeki özel alanda sizler için etkinlikler düzenlenecektir. Bu etkinlikler ile güzel zaman geçirmek ve sosyal anlamda çalışmalar yapmak mümkün hale gelecektir. Sizde farklı bir kafede güzel zaman geçirmek ve lezzetli yiyecek ve içecekleri denemek istiyorsanız mutlaka kafemize uğrayın.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR