• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hezarfen Cafe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Dilek Şen Özdemir

Hezarfen Cafe olarak Konya Çumra’da faaliyetlerine devam eden işletmemiz kurulduğu günden itibaren bölgede sektörü değiştirmiş, yeni bir soluk getirerek alışılmışın dışında bir kafe anlayışını beğeniye sunmuştur. Kısa sürede büyük yankı uyandırmayı başarmış, farklılık arayanların vazgeçilmez mekânı olmayı başarmıştır. Fakat bizler yakalamış olduğumuz başarıyı kesinlikle yeterli görmüyor, hep daha iyisini yapabilecek enerji ve potansiyelimizin olduğunu bilerek kalitemizi daha yukarılara taşımayı sürdürüyoruz.

Konya restaurant sektöründe hizmet vermeye başladığımız ilk günden bu yana öncü ve örnek işletmelerinden birisi konumunda bulunuyoruz. Deneyimli ustalarımızı en doğal malzemelerle buluşturuyor, gerek malzeme tercihimizde gerekse ürünlerimizin hazırlandığı koşullarda hijyen olgusuna azami dikkat ediyoruz. Tamamı marka, tamamı ulusal bazda tanınırlık kazanmış, güvenilir malzemeleri işletmemize dâhil ediyoruz. Bu sayede yüksek kaliteli ve lezzetli ürünler ortaya çıkarıyor, her geçen gün daha iyisini arayışımızı sürdürüyoruz.

İşletme olarak sürekli gelişen sektör içinde biz de gelişmemizi devam ettiriyor, değişen tercihlere en doğru karşılığı vermek için kendimizi ve ürün konseptlerimizi yenilemeye devam ediyoruz. Yenilikçi, kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet ilkemiz doğrultusunda özellikle gelişen teknolojiyi yakından takip ediyor, en yeni ekipman ve uygulamaları çok kısa sürede çalışmalarımıza dahil etmeyi başarıyoruz. Yaş günü pasta siparişi, doğum günü organizasyon mekanı, kahvaltı salonu, nargile salonu, yeme içme ve eğlence mekanı olarak geniş, nezih, ferah ve hijyenik bir ortamda çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR