• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Hill Garden Kemerburgaz

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Kani Küçükvardar

  • firma fb
  • firma instagram

Toplu kahvaltı organizasyonları, aile lokantası ve ızgara köfte salonu gibi konularla sizlere hizmet ulaştırmaya devam etmekteyiz. Birbirinden lezzetli ve farklı damak zevklerini siz kıymetli müşterilerimizin takdirine sunmaktan gurur duyuyoruz. Severek yiyeceğiniz ve bir daha tatmak isteyeceğiniz lezzetler ürettiğimize dair iddialı olarak ortaya çıkmaktayız. Firmamız ürünlerin satın alınması, hazırlanması ve sizlerin önüne sunulmasına kadar pek çok aşamada titizlikle çalışmaktadır. Lezzetine doyum olmayan ürünlerle sizlere farklı tatlar sunmaktadır.

İstanbul restoran sektöründe fark oluşturmaya devam eden firmamız siz kıymetli müşterilerinin taleplerine göre hareket etmekte ve bu doğrultuda yoluna devam etmektedir. Sağlıklı, kaliteli, uygun fiyatlı ve her şeyden önemlisi anne eli değmiş gibi bir lezzet ortaya çıkarmak için kendimizle yarışıyoruz. Personelimizin güler yüzlü ve eğitimli olmasına, ürünlerimizin hazırlanmasından sunumuna kadar müşteriye tam hizmet gitmesine özellikle önem veriyoruz.

Müşterilerimizin talep ve isteklerine son derece önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına kusursuz olarak karşılık verebilmek için personelimizi sürekli olarak eğitiyoruz. Sevgi, saygı ve güven duygusunu hem çalışanlarımız arasında hem de müşterilerimiz arasında yayıyoruz. Karşılıklı güvenin katma değer üretmede önemli olduğunu biliyoruz.

Sürekli anılan ve öne çıkan bir firma olmanın gerektirdiği özellikleri üzerimizde barındırabilmek için azimle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Sizler için en kaliteli pide ve kebapları kapınıza kadar getirmekteyiz. En kıymetli hizmetleri sizler için hazırlamaya özen gösteriyoruz. Firmamız hakkında kapsamlı bilgiye web sitemizden ulaşabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar