• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hızlı Gonzales

Adres :

Emek Mah.şehityavuz Oğuz Sokak No: 9emek- Çankaya Kızılay, Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Adal

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (553) 666 19 23

Whatsapp 2:

0 (555) 042 19 23

Hızlı Gonzales olarak Çankaya-Kızılay da hizmet vermekte oluppiliç çevirme, tava yemekleri,körü soslu mantar soslu,barbekü soslu tavuk,tavuk ızgara,pirzola,alo tavukçu vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR