• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Horeca Ambalaj Islak Mendil

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ceyhun Minaz

reklam logosu
  • firma instagram

Temizlik sağlıklı bir yaşamın temelini oluşturur. Temiz kalmak için pek çok yöntem kullanılır ve son dönemde en pratik temizlik ürünlerinden birisi ıslak mendillerdir. Islak mendiller farklı şekillerde, tasarımlarda, kokularda olabiliyor ve özellikle yeme içme ve eğlence mekanlarında son yıllarda ıslak mendiller yalnızca temizlik ürünü olarak kullanılmanın çok ötesine geçmiş, ayı zamanda bir reklam unsuruna dönüşmüştür. Kaliteli ve tecrübeli bir firma sayesinde işletmenizin ismini ıslak mendil ambalajı üzerine baskılanabilir, müşterileriniz nazarın hem prestij kazanabilir hem de reklamınızı yapmış olursunuz. Kastamonu merkezde faaliyet gösteren Horeca Ambalaj Islak Mendil firmamız ile bizler bu alanda büyük bir ilke imza attık ve her ihtiyaca uygun ıslak mendiller üreterek fark oluşturduk.

Kastamonu ambalaj sektörünün öncü ve örnek firmalarından birisi olarak bizler en modern ekipmanlara sahibiz. Güçlü ekipmanlarımız sayesinde dünya standartlarında ıslak mendil imalatı yapıyoruz. Farklı ebatlarda, farklı renklerde, kokularda ıslak mendiller için isteğe göre ambalaj hazırlıyor, istediğiniz baskıları ıslak mendil ambalajlarının üzerine kaliteli bir şekilde basıyoruz.

Firma olarak bizler önceliği her zaman müşterilerimizin memnuniyetine veriyoruz. Sizlerin isteklerini ve ihtiyaçlarınızı gön önünde bulunduruyoruz. Tecrübelerimiz ışığında markanızı, amblemlerinizi, iletişim bilgilerinizi, sloganlarınızı ve diğer bütün istediğini bilgileri ıslak mendil ambalajlarına basarak hem müşterilerinize pratik temizlik ürünün sunmanıza hem de kendi tanıtımınızı kaliteli, şık, estetik ıslak mendiller ile yapmanıza yardımcı oluyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR