• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Horozköy Söğüşçüsü

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Murat Kıvanç

  • firma fb
  • firma instagram

Manisa merkezde; fast food sektöründe hizmet veren Horozköy Söğüşçüsü, birmilyonnokta.com üyesidir. Son yıllarda gittikçe hız kazanan yemek sektörüne yeni bir bakış açısı getirildi. Sokak lezzetleri denilen bir akım meydana geldi. Teknolojinin ilerlemesi nedeniyle insanlar, sosyal medya ve dijital dünyaya daha çok zaman ayırmaya başladılar. Bu sebeple; bireysellik daha ön plana çıktı. Zorunlu kalmadıkça o eski, uzun yemek sohbetleri yerini; hızlı ve pratik tüketilen gıdalara bıraktı.

Yemek sektöründe deneyimli olan bizler de gelişmeleri sürekli takip ediyoruz. Bu yüzden yeni bir akım olan sokak lezzetlerine farklı bir soluk getirmek istedik. İyi bildiğimiz işi yapıyoruz. Manisa fast food alanında gelişme gösteren şehirlerden biri. Bu yüzden tüketicilere hızlı ve pratik hazırlanan kelle söğüş ve kokoreç ekmek gibi sokak lezzetlerini sunuyoruz. Yine menümüzde yer alan çorba çeşitleri ve sucuk ekmekle bildiğimiz işi yapmaya devam ediyoruz.

Nefis tatlar sunarak sizin hem zamandan kazanmanızı sağlıyor hem de lezzetli yemeklerimizle damaklarınıza hitap etmiş oluyoruz. Yemek sektörüyle ilgili gelişmeleri takip ederek, işinde usta personelimizle sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz. Evlere paket servis hizmeti de sunan işletmemizden istediğiniz yemekleri hızlı bir şekilde sizlere ulaştırıyoruz. Aileye özel mevcut yerimizle de sevdiklerinizle lezzetli yemekler yemeye gelebilirsiniz.

Çok beğeneceğinizi düşündüğümüz ve her zaman taze malzemelerle hazırlanmış yemeklerimizi tatmanızı tavsiye ederek işyerimize bekleriz. Zamanla farklı ürünlere de yer vereceğiz. Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR