• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hospital Cafe Fastfood

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Bilekyiğit

Hospital Cafe Fastfood işletmemiz ile Aksaray merkezde faaliyet gösteriyoruz. Tamamen doğal malzemeler kullanılarak tecrübeli ustalarımız tarafından özenle hazırlanan ürünlerimizin hem kullanılan malzemelerinde hem de hazırlanış koşullarında hijyen olgusuna, malzeme seçiminden soğuk zincirin kırılmaması kuralına azami dikkat ediyoruz. Ülke bazında yaygın, marka olmuş, sertifikalı malzemeler kullanılmaktadır.

Aksaray fast food alanında sürekli kendimizi yenileyerek müşteri memnuniyetini daima ön planda tutuyoruz. Bugüne kadar %100 müşteri memnuniyeti ile geldiğimiz noktada bundan sonra da aynı şekilde çalışmalarımızı daha ileriye taşımaya çabalıyoruz. Her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde bulunuyor, en değerli parçamız olarak siz değerli müşterilerimizi görüyor, hoşnut olabilmeniz için dünya standartlarında modern uygulamaları hayata geçirmekten çekinmiyoruz.

İşletme olarak sektörümüzde lider bir firma olmayı benimsemiş bulunuyoruz. Yenilikçi, dürüst ve kaliteli hizmet verme ilkesiyle ilerliyoruz. İnsan sağlığını önceliyor, en sağlıklı, en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Sürekli değişen ve gelişen alanda bizler de kendimizi geliştiriyoruz. En yeni teknolojilerin en kısa sürede çalışmalarımızda yer bulmasını sağlıyoruz. Güçlü altyapımızı en modern ekipmanlarla kuruyor, kısa sürede en modern teknolojilerin çalışmalarımıza dahil olmasını sağlıyoruz.

Hospital Cafe Fastfood olarak yeniliklere açık bir performans gösteren kadromuzun hepsi işini severek yapan, deneyim sahibi kişilerden oluşmaktadır. Bu sayede onlarca farkı ürünü sizler için hazırlarken aynı zamanda evlere ve iş yerlerine de ürünlerimizi ulaştırıyor, 7/24 hizmet veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR