• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Işıltı Bayan Kuaförü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gülay Sarı

Isparta kuaför sektörünün güvenilir ismi olan salonumuz Işıltı Bayan Kuaför, yıllardır değişmeyen kalitesi ile hizmetinizde olmaya devam ediyor. Salonumuzda müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda profesyonel ekibimizle birlikte hareket ediyoruz. Ekibimizle birlikte gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda müşterilerimize kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Çünkü biz, eğitimini başarıyla tamamlamış ve tecrübe sahibi olmuş bir ekibiz. Yıllardır bu sektörün içerisinde müşterilerimizden hep olumlu dönüşler almayı başarmış bulunuyoruz.

Kuaför alanında başarı elde edilmek isteniyorsa öncelikle müşteri ön planda tutulmalıdır. Müşterilerinin cilt yapısı ve saç yapısı göz ardı edilmemelidir. Ekibimiz, uygulayacağı çalışma doğrultusunda öncelikle müşterilerimizi tanıyor ve sonra doğru çalışmaları gerçekleştiriyor. Işıltı Bayan Kuaförü olarak saç kesimi, saç bakımı, saç tasarımı, saç boyama, cilt bakımı, makyaj, manikür ve pedikür gibi alanlarda çalışmalar yapıyoruz. Günlük hayatınızda kullanabileceğiniz veya özel günlerde kullanabileceğiniz tasarımlar ekiplerimiz tarafından sizlere sunuluyor. Ekibimiz, tüm çalışmaları özenle, dikkatle ve titizlikle gerçekleştiriyor.

Biz, salonumuza gelen tüm müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunabilmek için kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Hizmet verdiğimiz bu sektörde gerçekleşen yenilikleri yakından takip ederek çalışmalarımızı bu doğrultuda geliştiriyoruz. Yeni tasarımlar, teknikler ve malzemelerle işimizi en iyi şekilde yapmaya gayret ediyoruz. Uygun fiyat ve müşteri memnuniyetinin garantisini verdiğimiz salonumuzda güler yüzlü, samimi, dürüst ve saygılı kişiliğe sahip ekibimizle birlikte her zaman hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR