• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İşler Erkek Kuaförü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa İşler

İşler Erkek Kuaförü olarak birmilyonnokta.com ile bulunduğumuz iş birliği bizleri mutlu etmiştir. Değerli müşterilerimize daha kolay ulaşabilmek ve kalitemizi bir üst katmana taşıdığımız bu süreçte ilginizi bekliyoruz. Tokat kuaför sektöründe erkeklere yönelik verdiğimiz hizmetimizle bilindiğimiz, yüksek kalite ile sizlere ayrıcalıklı bakım sunduğumuz işletmemizde en prestijli işlemleri uyguluyoruz. Her türlü saç sakal kesim, yüz bakımı, tıraş gibi işlemleriniz için özellikle tercih edilen işletmemize sizlerin de desteğini ve ilgisini bekliyoruz.

Sadece işletmemizde değil evlerinize de saç sakal tıraşı hizmeti sunduğumuz firmamızda özel ayrıcalıklı işlemler sunuyoruz. Cilt gençleştirme, saç boyama, saç ve sakal maskesi uygulamaları sunduğumuz işletmemizde ciddi anlamda sağlıklı ve kaliteli ürünler kullanılmaktadır. Çocuklarınız için de tercih edebileceğiniz işletmemiz, çocuk tıraşı uygulaması da sunmaktadır. Damat tıraşlarınızı uygun fiyatlara yaptırabileceğiniz işletmemizde ciddi manada sağlıklı işlemler uygulanmaktadır.

Saç ve sakal sağlığını en ön planda tuttuğumuz işletmemizde müşteri memnuniyeti bizler için çok önemlidir. Seçeceğiniz saç tasarımını saçınıza yansıtacak usta çalışanlar ve tecrübeli yardımcıları ile sizlere son kalite hizmet sunmaktayız. Hem saç hem sakal hem de cildinizin en iyi bakım merkezi olan işletmemiz sizlere en ayrıcalıklı fırsatları sunarken cebinizi de düşünerek uygun fiyatlarda hizmet vermektedir. Birçok firmanın aksine kalite ve uygun fiyat garantisinin bir arada olduğu işletmemizde müşterilerimizin ilgi ve memnuniyeti bizler için çok değerlidir. Sizler de müthiş hizmet garantisi sunan işletmemizi ziyaret etmek veya evde tıraş hizmeti tercihiniz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR