• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

İstanbul Kebab & Çorba Evi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mahir Pınar

  • firma fb

İstanbul Kebab & Çorba Evi

Tavuk döner, Et döner, Hamburger, Çorba, Sulu yemek çeşitleri, Kebab çeşitleri, Köfte, Kelle Paça, İşkembe, Söğüş Beyin, Piliç Çevirme, Aile Restaurantı ve Aile Lokantası olarak Muğla Marmariste hizmet vermekteyiz.

Sahip olduğumuz ve felsefemiz olarak kabul ettiğimiz dürüstlük, özgüven, azim ve çalışkanlık değerlerinden vazgeçmeden her koşulda yüksek motivasyonla çalışmaktayız. Her zaman ve her daim gelişime açık olan İstanbul Kebab & Çorba Evi olarak profesyonel kadromuzla iş hayatında en iyilerden olmaya ve kendi kırdığımız skorları da aşarak kendisini geçen firma olmaya devam edeceğiz.

Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hatta rakip firmaların bile sevgisini kazanmak için hizmetlerimizi kesintisiz olarak sağlamakta ve saygı, sevgi çerçevesi içinde iletişimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.
Vizyonumuz ise, sektörde lider, güvenilir ve aynı zamanda kaliteli markalar arasında en üst seviyelerde yer alma ihtiyacı yer almaktadır. Kişilerin kadromuz arasında yer almak ve çalışması için insan hayatına saygı göstermekte ve müşteri odaklı pratik çözümler sunarak hizmet sağlamaktayız.
Sunduğumuz kaliteli hizmetler firmamız tarafından yılladır başarılı şekilde sunulmaktadır. Bu konuda sizlerden çok ilgi gören firmamız bu çalışma sistemini yıllardır başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Bundan sonrada başarılı şekilde ve sürekli geliştirilerek bu hizmetlerimizin sürdürülmesi devam edecektir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sürekli hizmetlerini geliştirmektedir.
card
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR