• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

İstersen Döner

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Oktay Erman

Enfes lezzetleriyle müşterilerin ilgisini çeken İstersen Döner, birmilyonnokta.com üyeleri arasında kalitesi, ortamı ve hizmetleriyle adından söz ettirmektedir. Sunduğu zengin menüsü ile kalitesini tüm lezzetlerinde konuşturan mekanımız, Ankara fast food sektöründe kendine özel bir yer edinmiştir. Her türlü döner çeşitleriyle müşterilerine üstün kaliteli hizmetler sunan işletmemiz, mekanımıza uğrayan herkesin memnun ayrılması için özenle çalışmaktadır.

Özel soslu bol malzemeli döner çeşitlerimiz profesyonel garsonlarımız tarafından hızlı bir şekilde servis edilmektedir. Geniş ürün yelpazesine sahip mekanımızda aynı zamanda birçok ızgara çeşidi de bulunmaktadır. Lezzeti tam kıvamında Adana kebap, yumuşak tavuk şiş ve ideal boyutta köfte ızgaralarımızı tadan tüm müşterilerimiz lezzetine hayran kalmaktalar. Bu saydıklarımızın yanı sıra mekanımızda lezzetli sucuk ekmekler de tadabilirsiniz. En kaliteli sucukları kullanan aşçılarımız sizlere en lezzetli sucuk ekmekleri sunmaktalar.

Restoranımızda dinamik, daim gelişen ve uzun süreli tecrübeye sahip ekibimiz, ister lezzet ister sunum isterse de hizmet konusunda tüm beklentilerinizi karşılamaktadır. Çeşit çeşit lezzetlerimizi bulunduğunuz mekanda tatmak istiyorsanız alo paket servisimizle irtibata geçerek istediğiniz yemeği sipariş edebilirsiniz. Siparişiniz alındığı dakikadan özenle hazırlanmakta ve hızlı gönderim sağlanmaktadır. Bu şekilde sıcacık lezzetlerimizi evinizde veya iş yerinizde de gönül rahatlığıyla tadabilirsiniz. Tüm lezzetlerimizi istediğiniz her anda tadabilmeniz için uygun fiyatlarla sunarak sizleri memnun etmeye çalışıyoruz. Böylece daimi müşteri kitlemiz her geçen gün artmaya devam ediyor.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR