• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İvriz Çelik Çatı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emin Karakaya

Firmamız; Konya metal sektöründe faaliyet göstermektedir. Faaliyet alanlarımızda dünya standartlarında hizmet vermekteyiz. Dolayısıyla tüm kurum ve kuruluşların taleplerine cevap verebilecek kapasiteye sahibiz. Sektörde uzun yıllar edindiğimiz bilgi, birikim ve deneyimlerimiz ile sağlam, kaliteli, güvenli çelik yapılar inşa ediyoruz. Yapılarımız her amaca uygun olmakla birlikte proje çalışmalarımızda son teknoloji ürünleri kullanarak iş ortaklarımızın tüm beklentilerini dünya standartlarında karşılıyoruz.

Firma olarak kurulduğumuz günden bugüne kadar içinde bulunduğumuz faaliyet alanımızda başarımızı ispatlayarak, adımızı sektörde ön sıralara taşıdık. Sistemli ve planlı çalışmalarımız ile sektörde adımızdan övgü ile söz ettirdik. Tüm başarılarımızın ardında yatan unsurlar yönetmelik ve mevzuatlara uygunluk, taahhütlerimizi eksiksiz ve tam olarak zamanında yerine getirmek olmuştur.

Adil yaklaşım, müşteri memnuniyeti, dürüstlük, güvenilirlik ve kaliteli hizmet anlayışı firmamızın öz değerleridir. Bu öz değerlerimiz doğrultusunda gelişen teknolojiye ayak uydurarak siz değerli müşterilerimize kaliteli, ekonomik ve işlevsel çözüm önerileri sunmaktayız. Mühendis kadromuzdan teknik ekibimize kadar tüm çalışanlarımız takım ruhu taşıyan, yenilikçi ve gelişime açık kişilerden oluşmaktadır. Dolayısıyla dinamik bir ekip çalışması ile kapasitemiz doğrultusunda tüm beklentileri kusursuz bir şekilde karşılamaktayız.

Firma olarak hedefimiz geleceği şekillendirecek ve insanlığın yararına olacak projeler ile hizmet kalitemizi ve verimliliğimizi arttırarak sektördeki liderliğimizi korumaya devam etmektir. Bunun için girişimci yapımız ile bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve iş istihdam alanları oluşturmak için elimizden gelen gayreti sarf ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR