• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Japon Oto Tamir Ve Kurtarma

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Orhan Tükyön

  • firma fb

Japon Oto Tamir ve Kurtarma firmamız Antalya Kale’de faaliyetlerine devam etmekte olup uzun yılların bilgi, birikim ve deneyimini her geçen gün daha ileriye taşıyor, hizmet ağımızı genişletmeyi sürdürüyoruz. Firma olarak yola çıktığımız ilk günden bu yana çok büyük bir değişim göstermiş olsak da kurucu ilkelerimizden asla ödün vermiyor, müşteri merkezli, sonuç odaklı, kaliteli uygulamaların adresi olmaktan vazgeçmiyoruz. Geniş bir hizmet yelpazesi ile araç tamir, bakım, kurtarmaya dair her ne gerekiyorsa yapıyor, bütün ihtiyaçlarda 7/24 hizmet sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimiz nerede ihtiyaç duyarsa duysun bir telefon mesafesinde bulunuyor, acil yardımınıza dakikalar içinde yetişiyoruz.

Antalya oto servis ve tamirhane sektörünün öncü ve örnek firmalarından birisi olarak müşteri memnuniyeti, kaliteli uygulamalar, yenilikçi çözümler, doğruluk, dürüstlük, kaliteli uygulamalar, etik değerlere saygı, profesyonel kadro, uygun fiyat ilkeleriyle öne çıkıyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizi firmamızın en değerli parçaları görüyor, ihtiyaçlarınızı tam zamanında, en yüksek kalitede çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Araçlarınızın marka ve modeli her ne olursa olsun gerekli çözümleri sağlayarak can ve mal güvenliğinizi en üst seviyeye çıkarıyoruz.

Firma olarak kaliteden ödün vermiyor, yedek parça teminimizde en iyi markalarla iş birliği yapıyor, araçlarınızla %100 uyumlu malzemeleri kullanıyoruz. Uzun soluklu, kalıcı çözümlere imza atıyoruz. Tecrübeli, deneyimli yenilikçi, gelişime açık kadromuzla arıza tespiti, yol yardım, parça değişimi, bakım, onarım ve çok daha fazlasını sunuyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR