• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Kalaylı Çömçe

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Gülhan Kökten

  • firma fb
  • firma instagram

Evde yemek yapmaya vakit ayıramıyor musunuz? Akşama misafirleriniz mi geliyor? Anne yemeği gibisi olmaz mı diyorsunuz? O halde Kalaylı Çömçe ailesi olarak sizlere anne eli değmiş bu lezzetlerimizi sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Gaziantep restaurant sektöründe verdiğimiz bu hizmetle yıllardır değerli müşterilerimiz tarafından güvenle tercih ediliyoruz. Mutfakta çalışan ekibimiz, elinin lezzetini ve yılların tecrübesini birleştirerek birbirinden lezzetli yemekleri özenle hazırlıyor. Bizler de özenle hazırlanmış bu lezzetleri sofralarınıza servis ediyoruz. Sizlere kaliteli, güvenilir ve lezzetli yemekler sunabilmek için taze ve doğal malzemeler kullanıyoruz. Yaptığımız yemeklerimizde hiçbir katkı maddesi kullanmıyoruz ve tamamen organik ürünlerimizle çalışıyoruz.

Mantı, yuvarlama, içli köfte, sarma ve dolma, cevizli köfte, ekşili köfte, fellah köftesi, börek, börek çorbası, gözleme ve birçok lezzet sizler için hazırlanıyor. Restoranımıza gelerek bu lezzetlerden tadabileceğiniz gibi adresinize de sipariş verebilirsiniz. Davet sofralarınız için de kişi sayısını ve istediğiniz çeşidi belirterek bu lezzetlerimizden yararlanabilirsiniz. Şehitkamil’de bulunan restoranımız geniş, ferah ve sakin ortamıyla sizlere sofralarını açarken sizler de arkadaş ortamınızla veya ailenizle bizi tercih edebilirsiniz.

Kalaylı Çömçe ailesi olarak değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tuttuğumuz için mutfakta ve serviste çalışmalarımızda hataya yer vermiyoruz. İşimizi dikkatle yapıyoruz. Burada ekibimizle birlikte uyum içerisinde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Güler yüzlü, samimi, neşeli, dürüst ve saygılı yapıya sahip ekibimizle sizleri sofralarımızda ağırlamaktan mutluluk duyarız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar