• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kapı Kişisel Gelişim Merkezi

Adres :

Çankaya Ankara Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Begüm Uğural - Ebru Sızan - Özlem Salgır

E-Posta Adresi :

kapi.k.g.m@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (506) 635 07 09

Whatsapp 2:

0 (506) 635 07 09

Whatsapp 3:

0 (542) 325 05 05

Whatsapp 4:

0 (533) 216 21 32

Hayatımızda bazen kendi irademiz ve ruhumuz, istediğimiz yaşamı sürdürmemizde yeterli olmayabiliyor. Bu durumlarda mutlaka profesyonel destek almak gerekmektedir. Çünkü alacağınız destek, sizlere büyük katkı sağlayacak ve kişisel gelişiminiz üzerinde olumlu sonuçlar doğuracaktır. Ankara eğitim sektöründe yaptığımız bu çalışmalarımız sayesinde bugüne kadar pek çok danışanımıza yardımcı olduk. Vermiş olduğumuz hizmetleri danışanlarımızın istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Bu sayede müşterilerimizin beklentilerini fazlasıyla karşılamış oluyoruz. Sektörde hizmet vermeye başladığımız günden bu yana kalitemizden ödün vermedik. Bugünden sonra da kalitemizden ödün vermeden değerli danışanlarımıza daha güzel yarınlar sunmak için özenle ve dikkatle çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz.

Profesyonel yaşam koçluğu, takım ve yönetici koçluğu, NLP uygulayıcısı, holoterapi ve nefes teklikleri uygulamaları, Herbalife Spv’ı ve beslenme danışmanlığı sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz arasındadır. Alanımızda aldığımız eğitimlerimiz ve yılların kazandırdığı tecrübeler sayesinde çalışmalarımızda hataya yer vermiyoruz. Yıllardır bu sektörün içerisinde kendimizi geliştirmeye, öğrenmeye, araştırmaya ve bilgilerimizi danışanlarımıza doğru aktarmaya gayret ettik. Bu sayede ekibimizle güvenle tercih ediliyoruz. Mesleğimizi seviyoruz ve saygıyla yapıyoruz. Birilerinin hayatına dokunmak, onlara pozitif bir hayat sunmak bizi mutlu ediyor.

Ekibimizle uyum içerisinde ve disiplini elden bırakmadan çalışıyoruz. Neşeli ve eğlenceli kişiliğimiz kadar disiplinli halimizle çalışmalarımızda aksamaların olmasını önlemiş oluyoruz. Danışanlarımızın memnuniyetini daima yüksek tutmak için güler yüzlü, samimi, dürüst, güvenilir ve saygılı kişiliğimizle eksiksiz ve kusursuz hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR