• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kaptan Köşkü Balık Restorant

Adres :

Bağırganlı Mahallesi Liman Caddesi No: 90/1 Kandıra Kocaeli Kocaeli » İzmit

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Yılmaz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

yilmazmustafa1045@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (506) 519 11 36

Whatsapp 2:

0 (506) 519 11 36

En güzel deniz ürünleri ve balık çeşitlerini tadacağınız restoranımız sizlere en taze ve lezzetli balık ürünleri menülerini sunmaktadır. Konusunda uzman ve hünerli olan ustalarımızın sizler için özel hazırlayacağı deniz ürünleri ve balık çeşitlerini en güzel salata ve mezeler ile sizlere servis etmekteyiz. Canlı müzik eşliğinde sevdikleriniz ile restoranımızda keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Deniz ürünleri ve balık çeşitleri konusunda en güzel ve geniş menüyü sizlere sunan restoranımız her zamanen taze balıkları sizler için hazırlamaktadır. Birbirinden lezzetli şekilde sizler için balık çeşitleri ile oldukça güzel bir lezzet deneyimi yaşayabilirsiniz. Bu alanda yıllardır sizlere hizmet sunmakta ve başarılı mutfağımız ile en güzel lezzetleri sizlere servis etmekteyiz.

Kocaeli restoran ve balık restoranı olarak sizlere hizmet sunmakta ve en güzel mezeler ile salataları da sizler için hazırlamaktayız. Sıcak ve soğuk meze çeşitlerimiz ile sofranız hem çok zengin olacak hem de en güzellikleri tatmış olacaksınız. Sizler için canlı müzik eşliğinde yemeklerinizi yiyebileceğiniz restoranımız konforunuz için özel olarak düzenlenmiştir.

Sizlerin memnuniyetini sağlamak ve en güzel lezzetleri sizlere sunmak için yürüttüğümüz çalışmalarımız sizlerden ilgi görmektedir. Çok tercih edilen restoranımız en kaliteli servis hizmetini sizlere sunmaktadır. Damağınıza hitap eden lezzetlerimiz gözlerinizi de hitap edecek şekilde özel olarak hazırlanarak sizlere sunulmaktadır. Alanında yıllardır çalışmalar yürüten restoranımız hünerli ustalarımız, deneyimli mutfak personelimiz ve profesyonel servis çalışanlarımız ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR