• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kardeşler Oto Kurtarma

Adres :

General Zeki Doğan Mahallesi Natoyolu 538. Cadde No: 46/11 Mamak Ankara Ankara » Mamak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Veli Çardak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

huseyincardak190@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 566 07 24

Whatsapp 2:

0 (539) 566 07 24

Temel olarak kent merkezlerinde en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerden birini yol yardım ve oto kurtarma hizmetleri oluşturmaktadır. Çünkü bu hizmetler trafikte karşılaşılan istenmeyen durumların çözülmesi için hızlı ve önemli bir yapıya sahiptir. Örneğin, Ankara'nın Mamak ilçesi başta olmak üzere tüm il genelinde araç arızası veya trafik kazası gibi durumlar ile karşılaştığınızda, Kardeşler Oto Kurtarma olarak sizlere hizmet veriyoruz.

Kardeşler Oto Kurtarma işletmesi olarak Ankara yol yardım sektöründe çok uzun yıllardır yer aldığımızdan ötürü her gün daha fazla gelişen ve değişen bir yapı ile size hizmet sunmaya özen gösteriyoruz. Otomotiv sektöründe yol aldığımız ilk günden bu yana gelişen araç yapımız, personellerimiz ve değişen hizmet sistemlerimiz sayesinde en üstün noktayı yakalamayı başardık. Bu sayede birçok farklı alanda sizlere hizmet verirken, güvenilir ve kaliteli sonuçlar sağlıyoruz.

Firmamız üzerinden karşılaştığınız tüm sıkıntılı durumlarda 7/24 acil yol yardım, oto kurtarma, oto çekici gibi hizmetler talep edebilirsiniz. Hasarlı araçların bulunduğu noktadan kurtarılması, otopark garaj veya servis gibi bir noktaya çekilmesi yol güvenliğinin sağlanması gibi noktalarda firmamız hizmetler sunmaktadır.

Karşılaştığınız sıkıntılı durumlarda öncelikle aracınızın çevre güvenliğini aldıktan sonra aracınızı istop etmeli ve kullanmayı durdurmalısınız. Sonrasında 7/24 firmamıza ulaşarak, yardım talebinde bulunabilirsiniz. Navigasyon ve konum ayrıntıları sayesinde firmamız bulunduğunuz noktaya sorunsuz ve hızlı bir şekilde ulaşır, yol yardım hizmetini başlatır ve size çözüm sunar.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR