• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kasap Halis Et Mangal

Adres :

Toros Cad. Büyük Tekir Mevkii No: 222 Adana » Pozantı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Musa Sarıkaya - Fatih Sarıkaya - Nazmi Bircan Alaca

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (507) 777 72 55

Whatsapp 2:

0 (539) 358 17 00

Whatsapp 3:

0 (533) 749 21 88

Restoran sektöründe faaliyet gösteren Kasap Halis Et Mangal birmilyonnokta.com üyesidir. Ticari kaygıdan uzak sizlerin talep ve beklentilerine en iyi şekilde karşılık vermeyi ilke edinerek emin adımlarla ilerlemeye devam etmekteyiz. Müşteri memnuniyetini prensip edinmiş ve kaliteli hizmet vermeyi misyon edinmiş bir restoran olarak sizlere geniş yelpazede tüm hizmetlerimizi kesintisiz biri şekilde sunmaktayız. Verdiğimiz kaliteli ve ayrıcalıklı hizmetlerle geniş müşteri kitlesine hitap etmeyi başardık.

Adana restoran sektöründe yöremizin en sevilen lezzetlerini sizlerin istifadesine sunmaktayız. En hijyenik koşullarda sağlığınızı dikkate alarak güvenilir malzemeleri kullanarak usta ellerden güler yüzlü personellerimizle sizlerin istifadesine sunduğumuz lezzetlerimizle hem sağlığınıza hem de damak tadınıza hitap etmekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerle faaliyet gösterdiğimiz bölgede en çok rağbet edilen restoranlar arasında yer almaktayız. Sizlere; toptan ya da perakende sucuk ve et satışı yapan şarküteri reyonumuz, et mangal ve ızgara salonumuzla hizmet vermekteyiz.

Restoranımızda hem lezzetlerimizi tadabileceğiniz hem hoşça vakit geçirebileceğiniz bir mekan sunarak sizlere hizmet vermekteyiz. Sizlere sunduğumuz lezzetleri tadabileceğiniz en iyi adreslerden biriyiz. Ticari kazancın ötesinde bir hizmet anlayışıyla kurulduğumuz ilk günden beri sizlerle kesintisiz bir şekilde buluşmaktayız. Müşterilerimizin hizmetlerimizden istifade etmesi adına bütçeye uygun fiyatlarla tüm hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Güvenilir bir adres olarak makul fiyatlarla en kaliteli hizmetleri istifadenize sunmaktayız. Sizlere deneyimli personellerimizle hızlı ve pratik bir şekilde hizmetlerimizi ulaştırmak için uğraşmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR