• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Katre Eğitim Organizasyon

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Damla Dodurka

  • firma fb
  • firma instagram

Katre Eğitim Organizasyon şirketi olarak güzel sanatlarımızı birmilyonnokta.com ile birlikte tüm dünyaya tanıtabilme gücünü yakalayabilmekten mutluluk duyuyoruz. Eğitim, sanat ve organizasyon alanında büyük emek veren sevgili eğitimcilerimiz ile çok kıymetli öğrencilerimize birçok farklı dansın eğitimini veriyoruz. Antalya eğitim sektöründe dans, spor ve müzik alanında birçok farklı işe imza atan şirketimiz siz değerli müşterileri için profesyonel eğitim imkanı sunmaktadır. Uzun yıllarını bu sektöre adamış, profesyonel ve kalite ilkeleri içerisinde çalışan eğitimcilerimiz sayesinde kıymetli öğrencilerimize üst düzey eğitim hizmeti sunmaktayız. Uygun fiyat ve üst düzey kalite garantisi ile müşterilerimize birçok dans eğitimi olanağı sunuyoruz.

Jimnastik, dans, oryantal, break dans, yoga, modern dans, halk oyunları, pilates, zumba, yoga, salsa, hip-hop dans, bale ve düğün dansları gibi birçok dans eğitimi verilmekte ayrıca rahatlama uygulamaları yapılmaktadır. Nişan, kına, düğün ve sünnet organizasyonları için program yapılmakta birçok kostüm elimizde bulunmaktadır.

Mehter, zeybek, nedimeler, oryantal ve zenne gibi birçok organizasyon siz değerli müşterilerimizin özel gecelerinde yapılmakta ve özel günlerinizi şenlendirmektedir. Uygun fiyat garantisi ve yüksek kalitede hizmeti ile siz değerli müşterilerimiz için oldukça özenle hizmet verdiğimiz işletmemizde birçok farklı hizmete sahip olabilirsiniz. Sizler de özel gün ve geceleriniz için profesyonel organizasyon şirketi arayışı içerisindeyseniz tam aradığınız yerdesiniz. İrtibat numaramızı kullanarak bizlerle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar