• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kes Bi Döner

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fırat Balıkçı

Kes Bi Döner olarak, Konya Karatay’da hizmet veren firmamız, yüksek kalite ve uygun fiyatı tek adreste birleştiriyor. Müşteri memnuniyeti ve yüksek kalite odaklı gayemizle siz saygıdeğer ve değerli müşterilerimizi hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Alanında lider ve öncü konumda olan firmamız, sizlerden aldığı güçle her gün kendini daha iyiye taşıyarak sizlere daha iyi hizmet vermeye devam ediyor. Müşterilerimizi güler yüzle hizmet etmeye çalışıyor ve lokantamızdan mutlu bir şekilde ayrılmanız için gereken her şeyi yapıyoruz.

Yaprak et döner seçeneklerimiz ve zengin meşrubat içeriği yelpazemizle sizlerin hizmetinde olan Kes Bi Döner, alanında yetkili ve deneyimli aşçıları ve dinamik ve genç garson kadrosu ile dikkat çekiyor. Mükemmel lezzet ve yüksek kalite anlayışı ile isminden sıkça söz ettiren firmamız, sizlerin daha yüksek kalite hizmeti daha ucuz fiyata almanızı kendisine ilke edinmiş tecrübeli mutfak ekibini bünyesinde bulundurmaktadır. Her geçen gün kendini geliştirmeye devam eden şirketimiz, çeşitli sosyal medya hesapları üzerinden de sizlerin yorumlarına kulak vermekte ve her geçen gün hizmet kalite standartlarını daha da yükseklere çekmeye devam etmektedir.

Çeşitli illerden ve farklı ülkelerden de gelen konuklarımızı da ağırlamaktan onur duymaktayız. Yaprak et döner dürüm seçeneğimizle, siz müşterilerimize harika lezzetler sunmaya devam ediyoruz. Konya Karatay’da nezih ortamıyla da öne çıkan lokantamız içerisinde aynı zamanda aile salonumuz da bulunmaktadır. Konya Karatay Restaurant şubemizle siz lezzet avcılarının hizmetinizde olmaktan gurur duyuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR