• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Keserli İzzet Ustanın Yeri

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Efendi Atmaz

  • firma fb
  • firma instagram

İnsanlar olarak yaşamımızı sürdürebilmemiz için gerekli olan bazı zorunlu ihtiyaçlarımız vardır. Bu ihtiyaçlarımızdan en önemlileri arasında beslenme ihtiyaçlarımızda yer almaktadır. Günün büyük bir bölümünü işyerlerimizde ve dışarıda çalışarak geçirmekteyiz. Bu esnada evlerimizden uzak kalmakta ve beslenme ihtiyacımızı gidermek için kaliteli, güvenilir ve lezzetli hizmet veren kurumlar aramaktayız. Keserli İzzet Ustanın Yeri olarak bizler sizlere bu hizmetleri sağlamaktayız.

Keserli İzzet Ustanın Yeri Yozgat ilinin Sorgun ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde Yozgat restaurant sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi, gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İşletmemizde sizlere tavuk döner, et döner, tavuk tantuni, et tantuni, çorba çeşitleri, dürüm, fast food atıştırmalık çeşitleri ve içeceklerimiz ile hizmet vermekteyiz. Bu hizmetleri size sunarken en kaliteli etleri, sebzeleri ve diğer malzemeleri kullanmaktayız. Hazırlık işlemlerini yaparken kaliteli, steril ve temiz çevre koşulları altında çalışmaktayız. Çalışanlarımız alanlarında uzman, tecrübeli ve güler yüzlü kişilerdir. Gönül rahatlığı ile işletmemizden hizmet alabilirsiniz.

Eğer sizler de evlerinizden uzakta iseniz ve yemek yiyebileceğiniz kaliteli bir kurum arıyorsanız doğru adrestesiniz. Keserli İzzet Ustanın Yeri olarak bizler sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR