• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kestelli Otomotiv

Adres :

Eski Havaalanı Caddesi No: 65/b İzmir » Çiğli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ferit Huş

E-Posta Adresi :

kestelliotomotiv@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 646 33 93

Whatsapp 2:

0 (532) 646 33 93

Whatsapp 3:

0 (506) 876 40 40
Kestelli Otomotiv olarak çiğli motor yağları satışı,çiğli 77 lubricants motor yağları,çiğli fatura ödeme merkezi,çiğli yurtdışı para transferi,çiğli bardahl motor katkı yağları,çiğli Oto Motor Yağ Katkısı Fiyatları,çiğli motor yağ katkısı ,çiğli en iyi motor yağı katkısı,çiğli motor yağ katkısı duman kesici,çiğli madeni yağ satışı,çiğli madeni yağ firması vb alanda hizmet vermekteyiz.

Uzun soluklu deneyimi ile ön plana çıkardığı uzmanlığı, firmamızın profesyonelliğini ticari hayatıyla birleştirdiği gerçeğini ortaya koymaktadır. Müşterileri için hep daha iyisini isteyen ve bunun için elinden geleni yapan firmamız, faaliyet gösterdiği Otomotiv sektöründe büyük başarılar elde ettiği gibi söz konusu başarılarını sürdürmeye de devam etmektedir.

Teknolojinin gelişimindeki süreklilikten yararlanarak kendisini geliştirme noktasında bir an olsun durmayan, duraklamayan firmamız başarısını en çok da bu yönüne borçludur. Ticari hayatın ahlak kurallarını temel prensipleri arasında görebileceğiniz firmamız piyasada söz konusu olan rekabet koşulları gereği hareket eden, yasal düzenlemelerin ise dışına çıkmayanönemli çalışmaları ile dikkat çekmektedir.

Kestelli Otomotiv firması olarak müşterilerimizin ne tür ihtiyaçları olduğundan beklentilerine en kaliteli şekilde nasıl cevap verileceği konularına dek birçok kriteritemel amaçlarımız arasına eklemekteyiz. Firmamız bu ölçüde Otomotiv sektörüne yönelik değişimleri takip eden ürün çeşitliliğini müşterilerinin karşısına çıkarmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR