• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kıyak Ayakkabı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Kıyak

Ayakkabılar insan organı ayakların bire bir temasın kesin ve yerdeki özellikle de dış dünyadaki zararlı etkilerden hassas insan derisini korumaya yardımcı olan yardımcı giyişidir. Çeşitli modeller ve çeşitli içeriklere sahip olarak yer alan ayakkabıların çeşitlenmesi de aman içerisinde olmuştur. Ayakkabılar çeşitlenirken sevilen ayakkabıların ömrü uzatılmak da istenebilir.

Bu doğrultuda insan ihtiyaçlarını dinleyerek oluşturduğumuz hizmet içeriğimiz ile beraber ayakkabıların bakımı ve onarımını gerçekleştiriyoruz. Antalya Muratpaşa Kıyak Ayakkabı olarak onarımı gerçekleştiren ekip üyelerimiz alanında uzman olup deneyim sahibi olarak ayakkabıların hassas yapılarına hakim olarak iş gerçekleştiriyoruz.

Ayakkabıların yapısına göre hareketi etkileyen diğer unsur ise kullanılan ekipmanlar olup kullandığımız teknolojik aletlerimiz de son teknoloji içerikte olarak yer almaktadır. Böylelikle ayakkabı içeriğine göre uygun bir onarım yapılabilir.

Temel odak noktamız olan müşterilerimizin istekleri çerçevesinde hizmet sunarken kalitede ödün vermiyoruz. Diğer yandan da yenilikçi yapımız ile birlikte her daim ileriye dönük olarak iş sunmaya devam ediyoruz. Fiyatlandırma konusunda belirtmek gerekiyor ki bunun için öncelikle tamiri yapılmak istene ayakkabı ile bizleri ziyaret etmek gerekmektedir.

Güvenli hizmeti sunarken müşterilerimiz ile birlikte rakip firmaların sevgisini kazanarak her daim ileriye dönük ilerlemeye devam etmekteyiz. Kaliteli hizmet içeriğimiz ile herkesin ilgisini çekerek sektörde farkımızı ortaya koymaktayız. Kolaylıkla bizlerle iletişime geçme olanağı da sunarak yine müşterilerimiz için tüm yapabileceğimiz kolaylıkları düşünüyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR