• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kıyı Restaurant Karasu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhittin Gençbay

Sosyal ve eğlenceli bir yaşantı sürmeniz, bu süreçte profesyonel ve kaliteli hizmet destekleri almanız adına bizler sizlere kurumsal yapımızda hizmetler sunmaktayız. Bu hizmetler kapsamında özel gün kutlamaları, toplu organizasyon hizmetleri ve daha birçok farklı buluşma olanakları ile süreçte sizlere hizmetler sağlamakta konforlu bir kaliteli bir yaşama erişimin kapılarını sizlere açmaktayız. Kıyı Restaurant Karasu olarak sizlere sağlamış olduğumuz ve değerli ve profesyonel hizmet sürecinden sizlerde faydalanabilirsiniz.

Kıyı Restaurant Karasu olarak Sakarya ilinin Karasu ilçesinde yer alan işletmemizde sizlere bu konuda gerekli olan profesyonel hizmetleri vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz ilk günden buyana sizlere vermiş olduğumuz kaliteli, profesyonel, özel, seçkin, eğlenceli, güvenilir ve müşteri memnuniyet odaklı bir hizmet prensibi neticesinde Sakarya restaurant alanında halkımız tarafından tercih edilen modern ve seçkin bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli konumun korunması geliştirilerek daha yüksek kalite standartları içeren hizmetlerin sizlere verilmesi adına büyük emek ve çaba sarf etmekteyiz.

İşletmemizde canlı müzik performansı eşliğinde alkollü menü ve alkolsüz menü çeşitlerimiz ile yüksek kalite standartları içeren hizmetleri sizlere vermekteyiz. Özel günler için organizasyonlar düzenleyerek daha profesyonel ve kaliteli bir süreci sizlere aktarmaktayız. Rezervasyon olmadan yer bulamayacağınız yoğu talep gören işletmemizden hizmet alabilmek için iletişim ağlarımızdan bizlerle iletişime geçerek rezervasyon yaptırmanızı rica eder, Kıyı Restaurant Karasu olarak profesyonel hizmetin adresi olan işletmemize sizleri de bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR