• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Koçak Mobilya & İç Dekor

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tahir Koçak

Mobilyalar, iç dekorasyonun yapı taşları olmakla çeşitli fonksiyonları bulunmaktadır. Çeşitli firmalar tarafından mobilya satışları gerçekleştirilse de, bazen aradığımızı veya hayal ettiğimiz tasarımı bulmakta zorlandığımız durumlarla karşı karşıya kalabilmekteyiz. Çeşitli tasarımları ve isteğe özel olarak dizayn edilip hazırlanan yüksek kalitedeki ürünleri ile firmamız sizlerin mobilya arayışlarına bir son vermektedir. İstanbul mobilya sektöründe sizlerle bir araya gelen firmamız, yoğun taleplerinize yetişebilmek için çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürmektedir.

Firmamız sizlerin çeşitli ihtiyaçlarınıza yanıt verebilmek adına oldukça geniş bir hizmet ağına sahiptir. Mobilya satışı, isteğe özel mobilya tasarımı ve üretimi, iç dekorasyon dizaynı, tasarım danışmanlığı, ev tadilatı gibi çeşitli hizmetlerimizle sizlerin her türlü talebinizi karşılamaktayız. Beğendiğiniz bir tasarım var ve gerçekleştirmek için güvenilir bir firma arayışı içinde iseniz firmamız sizler için en doğru adres olacaktır. Marangozlarımızın çalışmalarını sürdürdüğü yüksek donanımlı imalathanemiz ve tasarımlarımızın yapıldığı dizayn bölümümüz ile sizleri hayalini kurduğunuz mobilyalara kavuşturmaktan büyük mutluluk duymaktayız.

Mobilya sektöründe sahip olduğumuz lider pozisyonumuzu sürdürebilmemizin sırrı ekip arkadaşlarımızın gösterdiği başarıdır. Sektörde uzun yıllar geçirmiş tecrübeli, uzman, el becerisi yüksek ustalarımızdan oluşan ekibimiz mobilyaların imalat ve monte etme işlemlerini başarıyla sürdürmektedir. Büyük bir özveriyle çalışan ekibimiz, en kaliteli malzemelerden yararlanmakta olup sizlere uzun ömürlü ve dayanıklı mobilyalar sunmaktadır.

Çeşitli mobilya seçenekleri ve tasarımları ile firmamız evlerinizde, ofislerinizde ve çeşitli mekanlarınızda iç dekorasyonu sağlamaktan büyük mutluluk duymaktadır. Her türlü talep ve ihtiyacınız için yanınızda olacağımızı belirtmek ister ve bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR