• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Köfteci Uğur

Adres :

İslam Saray Mahallesi Eski Elektrik Fabrikası Caddesi No : 13 Bergama İzmir İzmir » Bergama

Sektör :

Yetkili Kişi :

Uğur Kural

E-Posta Adresi :

ugur_kuralll@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 338 36 35

Whatsapp 2:

0 (545) 338 36 35

Köfteci Uğur olarak İzmir Bergama’da faaliyet gösteren işletmemiz, uzun yılların deneyimini ve bilgi birikimini aralıksız sürdürmektedir. İzmir restaurant sektörüne yeni bir soluk kazandıran işletmemizde işimizi büyük bir heyecanla yapıyor, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde cevap vererek memnuiyetinizi ileri seviyede tutmaya çaba gösteriyoruz. Sektör içinde sürekli kendimizi yenileyerek sizler için her zaman daha modern uygulamalar ortaya koymayı önemsiyoruz.

En kaliteli hizmeti sunmak adına her biri alanında yetişmiş, deneyimli, özverili ve gelişimi açık bir kadroyla çalışıyoruz. Personellerimizin her biri güler yüzlü iş ahlakına sahip, işini heyecanla yapan kişilerdir. Kadromuz sürekli yeniliklerin takipçisi olmakta en yeni teknolojiler bile kısa süre içinde işletmemizde hayat bulmaktadır. Yenilikçi, dürüst ve kaliteli hizmet verme ilkemiz devam etmekte, her misafirimizin özel olduğu bilinciyle eşsiz sunumlar gerçekleştirilmektedir.

Bergama yemek yenecek yerler arayışınız için gönül rahatlığıyla işletmemizi tercih edebilir, sevdiklerinizle birlikte eşsiz lezzetlerimiz tadabilirsiniz. Alacağınız hizmetten memnun kalacağınızı garanti edebiliriz. Geniş hizmet yelpazemiz içinde mutlaka damak tadınıza özel bir şeyle bulacaksınız. Aile köfte salonu, ev yemekleri salonu, pilav yenecek yerler, ızgara köfte salonu, sulu yemek salonu, çorba salonu için işletmemizi tercih edebilirsiniz. Toplu yemek organizasyonlarınıza en doğru çözümleri üretiyoruz. Geniş, nezih, ferah ortamımızda lezzetlerimizi deneyimleyebileceğiniz gibi alo sipariş hattımızdan evlere ve iş yerlerine de sipariş verebilir, lezzetlerimizle her koşulda kavuşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR