• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Konyalı Oto Kurtarma

Adres :

Meram Konya Konya » Meram

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Aytekin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (530) 365 92 42

Whatsapp 2:

0 (530) 365 92 42

Konyalı Oto Kurtarma

Oto çekiçi, oto yol yardım, 7/24yol yardım, oto kurtarma, alo oto kurtarma, en yakın çekici, araç çekici, hasarlı araç çekicisi ve acil yol yardım olarak Konya Meram da hizmet vermekteyiz.

Otomotiv sektöründe başarının sağlanabilmesi için en önemli değerlerin başında şüphesiz müşteri memnuniyetinin sağlanması gelmektedir. Müşteri memnuniyetinin sağlanması için ise hizmetlerin tamamının müşteri odaklı gerçekleştirilmesi kimi durumlarda insiyatiflerin alınması ve bu insiyatifler neticesinde ise hizmetlerin esnekleştirilmesi gerekmektedir. Konyalı Oto Kurtarma firması olarak hizmete başladığımız ilk günden itibaren hiçbir şekilde insiyatif almaktan korkmamış ve müşterilerimizin memnuniyetinin tam manası ile sağlanabilmesi için gereken her şeyi yapmış bulunmaktayız. Tüm hizmetlerimize müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yön vermiş olmamız sayesinde sektörün en önemli değeri olan müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi için büyük adımlar atmış ve müşteri memnuniyetini başarılı bir şekilde firmamızın temeline oturtabilmiş bulunmaktayız.

Konyalı Oto Kurtarma firmamız yol yardım sektörünün en büyük ihtiyaçları arasında yer alan internet kullanımına da birçok yenilikte olduğu gibi ilk olarak adım atan firma olarak sektörde ismini yazdırmayı başarmıştır. Firmamız internet sitesi uzun zamandan beri aktif olmak ile birlikte siz de bu site aracılığı ile firmamıza ulaşabilir ve firmamız ile çalışmaya başlayabilirsiniz.

Konyalı Oto Kurtarma olarak sektördeki birincil değerimiz ve vazgeçmeyeceğimiz hizmet anlayışımız ise müşterilerimize karşı sürekli olarak güler yüzlü olmamızdır. Firmamız çalışanları sürekli güler yüzlü bir şekilde müşteriler ile ilgilenmekte ve onların ihtiyaçlarını bu sayede en etkili şekilde karşılayabilmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR