• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Konyalım Etli Ekmek

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Aktaş

Bildiğiniz üzere Konya’da etli ekmek meşhurdur. Konya halkı tarafından sevilerek tüketilen bu lezzet artık çevre illerde de tüketilmektedir. Konya’nın meşhur etli ekmeğini Konyalım Etli Ekmek ailesi olarak Bilecik’e taşıyoruz. Bilecik üzerinde verdiğimiz hizmet doğrultusunda memleketimizin en lezzetli yemeğini buradaki müşterilerimize sunuyoruz. Bilecik restaurant sektöründe verdiğimiz hizmet sayesinde bugüne kadar daima olumlu dönüşler aldık. Bugünden sonra da müşteri memnuniyetini yüksek tutmaya, olumlu dönüşler almaya devam edeceğiz.

Restoranımızda değerli müşterilerimizi en iyi şekilde ağırlamaya özen gösteriyoruz. Sektörde uzun yıllar hizmet vermemiz sayesinde artık müşterilerimiz tarafından tanınıyor ve güvenle tercih ediliyoruz. Kendimizi müşterilerimizin yerine koyduğumuz zaman nasıl bir hizmet görmek istiyorsak o doğrultuda müşterilerimizi özenle karşılıyoruz. Kullandığımız özel malzemeler, elimizin lezzeti ve tecrübelerimiz doğrultusunda en lezzetli etli ekmekleri hazırlıyor, müşteriye sunuyoruz. Restoranımızda sadece etli ekmek bulunmuyor. Aynı zamanda pide çeşitlerimiz, ızgara çeşitlerimiz, kahvaltı çeşitlerimiz ve tatlı çeşitlerimiz de bulunuyor.

Mutfakta gösterdiğimiz titizliği serviste de gösteriyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini korumak adına ekibimizle birlikte müşteri odaklı çalışıyoruz. Kendimizi ve restoranımızı geliştirmeye devam ediyoruz. Hizmet verdiğimiz sektörde gerçekleşen yeniliklerden anında haberdar oluyor, değerli müşterilerimizin önerilerini göz önünde bulunduruyoruz. Restoranımızda paket servis hizmeti bulunuyor. Eğer isterseniz siparişinizi oluşturabilir ve paket servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Konyalım Etli Ekmek ailesi olarak tüm lezzetlerimizi uygun fiyat aralığında müşteriye sunuyoruz. Sizler de ailenizle ya da arkadaşlarınızla restoranımızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR