• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kuaför Sercan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Remzi Sercan Özüş

Kuaför Sercan

Kozmatik, kişisel bakım, kuaför, güzellik merkezi ve güzellik salonu Antalya Muratpaşa da hizmet vermekteyiz. Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla çalışmaımız işimizle beraber olmak için idealiyetinize.

Kuaför Sercanın misyonumuz, güneş kremi, güneş kremi, güneş kremi, hava temizliği, hava akımı ve hava şartlarını azaltır. Müşteri ve Görüşümüz bizlerden memnun kalmalarını benimseyerek, herkese hakkı ile eşit derece de davrandığımızı gösteriyoruz temel ilkelerimiz arasında yer alırsınız. Gayreti içeren olmaktayız.

Kuaför Sercanda en fazla önem verdiğimiz konu müşteri memnuniyeti. Bu yüzden çok ilgi görmesini çok önemsiyorum. Ayrıca bu başarı hizmetlerine uygun fiyatlar ile size sunulması da önemli bir amacımız adına. Sektörde çok fazla ilgi gördükleri için firmamız fiyatları ve kaliteli hizmetleri ile her zaman fark yaratabilmiştir.
Müşterilerimizin, işçilerin ve hatta rakip firmaların safında sevgisini kazanmak için sayfalarimizi sürekli ve itiba, sevgi açısından da içeriimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.
Vizyonumuzda, sektörde lider, güvenilir ve güçlü ürünler yer almaktadır. Kişilerin kadromuz için yer almak ve çalışmak için insan hayatına saygı göstermekte ve müşteri sağlamak pratikte sunarak hizmet sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR