• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kule Zurna Dürüm

Adres :

Mecidiye Mahallesi Fatih Bulvarı No 393 Sultanbeyli İstanbul İstanbul » Sultanbeyli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emre Arslan

E-Posta Adresi :

emrearslan61@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (534) 231 84 61

Whatsapp 2:

0 (531) 949 34 61

Kule Zurna Dürüm

Dürüm, dürüm çeşitleri, patso, fasfood çeşitleri, takoz, dürüm, sandiviç, tombik döner, tavuk döner, yemek yenilecek yerler, fasfood salonu, meshur dürümcü, zurna dürümcü, dürüm siparişi, alo paket, ev iş yerlerine servis, toplu sipariş, toplu dürüm siparişi,aile restaurantı ve aile lokantası olarak İstanbul Sultanbeyli de hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hatta rakip firmaların bile sevgisini kazanmak için hizmetlerimizi kesintisiz olarak sağlamakta ve saygı, sevgi çerçevesi içinde iletişimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.Vizyonumuz ise, sektörde lider, güvenilir ve aynı zamanda kaliteli markalar arasında en üst seviyelerde yer alma ihtiyacı yer almaktadır. Kişilerin kadromuz arasında yer almak ve çalışması için insan hayatına saygı göstermekte ve müşteri odaklı pratik çözümler sunarak hizmet sağlamaktayız.

Müşterilerimizin memnuniyetini sağlayabilmek için kalite standartlarını her zaman bir üst seviyeye çıkartmak ile beraber firmamızın bünyesinde yer alan personelimiz ile kurmuş olduğumuz takım ruhunu gerek üretim kalitesinde gerekse firmamızın gülen yüzünde görebilirsiniz. Sizlerle birlikte daha güzel bir geleceğe uzanabilmek için çok çalışmayı düstur edinmiş olan, son derece kaliteli ve tecrübeli bir personel kadrosuyla yolumuza devam etmekteyiz.
Hizmet anlayışımız içerisinde, müşteri odaklı çalışma prensibine yer vermekte ve bünyemizde yer alan çalışma arkadaşlarımızın da eğitimlerinin yeterli seviyede olmasına dikkat etmekteyiz. Sektörde lider ve deneyimli olma avantajı ile hizmet sunan firmamız, kalıcı olarak uzun yıllar kaliteli ve güvenli hizmetleri sürdürme amacındadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR